021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعرفه خدمات فن کویل

تعرفهنصب و تعمیر و سرویس فن کویل(زمینی و سقفی) و اقلام مصرفی برای این دستگاه در مجموعه تکنسین به شرح زیر است . قیمت های ذکر شده به تومان می‌باشد در صورتی که قیمت خدمت یا محصولی مد نظر شماست در لیست زیر وجود نداشت با مجموعه تماس بگیریدو قیمت محصول یا خدمات مورد نظر را سؤال کنید . این تعرفه ها طبق تعرفه اعلام شده از طرف اتحادیه در سال ۹۸ می‌باشد .

ایرادات مربوط به فن کویل بخشی از مشکلاتی است که ممکن است دارندگان این سیستم تهویه مطبوع با آن مواجه شوند. اما بخش‌های‌ دیگر، مثل بویلر و چیلر و یا موتورخانه مرکزی، به دلیل سرویس‌دهی به بخش های بیشتر، هزینه بالاتری در زمان تعمیر روی دست مشتری می‌گذارد. گستردگی ایرادات می‌تواند از باد نزدن یکی از فن کویل‌های یک مجتمع تا از کار افتادن پمپ های گردش و بویلر متنوع باشد.

هزینه تعمیر فن کویل، بسته به مقیاس و طرح ساختمان، ممکن است چندین چیلر و برج خنک کننده مورد نیاز باشد. به عنوان مثال، یک سیستم اختصاصی برای یک اتاق سرور ممکن است به طور مستقل از بقیه ساختمان اجرا شود.
علاوه بر این، بسیاری از سایت ها شامل سیستم های انبساطی می شوند تا در صورتی که بخشی از آن شکست بخورد، ساختمان از کار خارج شود. این ایمنی نیز اجازه می دهد تا تعمیر و نگهداری و تعمیرات بدون خاموش شدن سیستم خنک کننده انجام شود.

هزینه تعمیر فن‌کویل

عنوان خدمت
تعرفه
ایاب ذهاب
30,000 تومان
اسید شویی فن کویل
70,000 الی 125,000 تومان
عیب‌یابی فن‌کویل
30,000 الی 115,000 تومان

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256