021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت
تعمیر کولرگازی

زمانی که در عملکرد کولر‌گازی شما اختلال ایجاد شود و  روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا را انجام ندهد باید به فکر یک تعمیرکار  کولر‌گازی متخصص برای سرویس و تعمیر کولر‌گازی  باشید.

کولرگازی یا اسپیلت یکی از بهترین وسایل سرمایشی و گاه گرمایشی است که در فصل های مختلف هوا را متعادل می سازد . با خرید کولر گازی کم مصرف و مناسب با ظرفیت محیط در مصرف برق هم صرفه جویی خواهید کرد و می توانید برای مدت طولانی از این وسیله استفاده کنید و نگران سرویس و نگه داری های لازم آن نباشید.

تعمیر کولرگازی در تهران


پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

درصورتی که گارانتی لوازم خانگی شما به پایان رسیده است، تیم تکنسین به صورت تخصصی، تعمیر لوازم خانگی شما را به عهده می‌گیرد. این مرکز این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان و با هزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر نسبت به سایر شرکت‌های تعمیر مشکل دستگاه و لوازم خانگی شما را برطرف ‌نماید. تیم مجرب ما طی آموزش‌هایی که برای هر برند خاص در دوره‌ای مجزا دیده‌اند، این توانایی را دارند که به محلی که شما درخواست کنید بیایند و لوازم خانگی شما را عیب‌یابی کنند و در صورت تعمیر قطعات به تعمیر آن، و در صورت غیرکارا بودن قطعه، آن را با قطعات اورجینال همان برند برای شما تعویض نمایند. هم‌چنین پس از برطرف کردن نقص‌های لوازم شما، تیم تکنسین جهت حسن انجام کار، برای تعمیر و قطعات مورد استفاده برای شما ضمانت ۱۰۰ روزه خواهد داد.

متخصصان تکنسین، پس از تعمیر، مشاوره و راهنمایی خاص در مورد استفاده از هر لوازم خانگی با نوع برند خاص خودشان را به شما خواهند داد. با تکنسین هم لوازم خانگی خود را تعمیر کنید و هم رایگان آموزش ببینید.

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256