021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر کولرگازی را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌کولرگازی‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 90 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .تعمیر تخصصی انواع برند کولرگازی


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در زمینه ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولرگازی و انواع سیستم های تهویه مطبوع میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود
بیشترین عیب‌ها و خرابی‌هایی که در کولرهای گازی و اسپیلت رخ می‌دهد و کاربران را ملزم می‌کند که به تعمیر کولر گازی خود بپردازند، به شرح زیر است:


 • روشن نشدن کولر
 • معیوب شدن کمپرسور کولر
 • خرابی برد و مدار کولر
 • خاموش و روشن شدن‌های ناگهانی کولر
 • به اتمام رسیدن شارژ گاز کولر گازی
 • مسدود شدن فیلتر هوای داخل کولر
 • کاهش سرمایش کولر یا بیرون دادن باد گرم
 • بیرون زدن و نشتی آب کولر
 • انسداد سینی خروجی تخلیه آب
 • قرارگرفتن لوله خروجی به شکلی که استاندارد نباشد.


اما تعمیراتی که ما ارائه می‌دهیم:

 • تعمیر لوله موئی اسپیلت
 • تعمیر کمپرسور و تعویض آن
 • تعمیر و تعویض بلوور پنل داخلی کولر گازی
 • تعمیر و تعویض مدار اسپیلت و کولر گازی
 • تعمیر و تعویض انواع خازن‌ها
 • عیب‌یابی کولر در قطعات مختلف آن
 • برطرف کردن صداهای گوش خراش و آزاردهنده کولر گازی
 • برطرف کردن نشتی آب کولر گازی و اسپیلت
 • تعمیر و تعویض دمپر کولر گازی و اسپیلت
 • تعمیر و جایگزینی فیوز حرارتی کولر و اسپیلت


تعمیر کمپرسور کولر گازی

کمپرسور مهم‌ترین بخش کولر گازی است که گاز را از اوپراتور به کندانسور انتقال می‌دهد. وظیفه کمپرسور فشرده سازی، و متراکم کردن گاز است. که با فشرده سازی، دمای گاز کاهش پیدا می‌کند و به مایع تبدیل می‌شود. و سرما را ایجاد می‌کند. در صورت خرابی و اختلال در عملکرد این انتقال و فشرده سازی انجام نمی‌شود. دستگاه گازی برای وارد کردن نخواهد داشت و هوای خنکی هم وارد محیط نمی‌شود.


علائمی که نشان می‌دهند کمپرسور خراب شده است:

 • فن بیرونی روشن می‌شود، اما کمپرسور روشن نمی‌شود.
 • با وجود میزان گاز کافی، کولر هوای خنکی ندارد.
 • صدا و لرزش‌های بیش از حد نشانه آسیب دیدگی در قسمت مکانیکی کمپرسور است.
 • نداشتن فشار در قسمت دمش
 • مشاهده نشت در قسمت‌های بیرونی کمپرسور حاکی از نشت گاز و روغ است.
 • پایین بودن و نداشتن فشار روغن در کمپرسور
 • از بین رفتن قدرت وکیوم کردن خط مکش
 • گرم شدن بیش از حد سرسیلندر


تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولرگازی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدهمه‌ی اجزا دستگاه را بررسی کنید که کولر گازی به طور ناگهانی خراب نشود. که این کار نیز از عهده‌ی متخصصان این زمینه برمی‌آید. نادیده گرفتن سرویس کولر گازی باعث به وجود آمدن خسارت‌هایی می‌شود که در نهایت هزینه‌های ناشی را تعمیر را از هزینه‌های سرویس بیشتر خواهد کرد. در خیلی از موارد با انجام سرویس‌های به موقع می‌توان از خرابی قطعات و در نهایت خرابی کولر گازی جلوگیری کرد.


کار اصلی کولرهای گازی در واقع خنک کردن و تهویه هوای فضایی است که کولر گازی در آن قرار دارد. از این بابت، مهم ترین قسمت در سرویس کولرهای گازی و اسپیلت‌ها، شستن و تمیز کردن فین‌ها و فیلترهای هوا و کویل‌های کولر گازی است.


شست‌وشوی پنل داخلی

شما می‌توانید با فاصله زمانی یک ساعت قبل از تمیز کردن کویل‌ها از یک مایع گاز پاک کن استفاده کنید. و روی کویل‌ها بپاشید تا کف کنند و پس از گذشت یک ساعت که چربی‌ها خوب خیس شد، با یک شیشه‌شوی به عنوان آب پاش، کویل‌ها را کاملا خیس کرده و با یک برس نرم یا مسواک، پرزها و گرد و خاک را از روی آن قسمت تمیز کنید. اما باید بدانید که سرویس کولرهای گازی و اسپیلت یک کار تخصصی است و برای بررسی بیشتر و آسیب نزدن به قطعات کولر گازی، برای انجام سرویس بایستی از سرویسکاران مجرب استفاده کنید. چرا که متخصصان برای رعایت ایمنی‌های لازم جهت سرویس آموزش دیده‌اند و تجربه کافی در انجام این کار را دارند.


سرویس کندانسور کولرگازی

مهم‌ترین و پراهمیت ترین بخش از سرویس کولرهای گازی، بررسی عملکرد کندانسور است که برای کنترل آن باید فشار آمپری کولر گازی مورد بررسی قرار بگیرد. فشار زیاد و یا بالعکس فشار بسیار کم گاز می‌تواند به موتور کندانسور صدمه وارد کند. هم چنین در پایان سرویس تست نشتی لوله های متصل به کولر و کنترل تمامی قسمت‌های الکترونیک و برقی نیز انجام می‌شود. و سرمایش و حرارت لوله‌ها هم مورد بررسی و کنترل قرار می‌گیرد.

کندانسور، همان پنل خارجی است که در قسمت بیرون از واحد ساختمان قراردارد. کندانسور کولرهای گازی بایستی همیشه تمیز باشد تا سیکل تبرید به درستی پیش برود. اهمیت این موضوع در تابستان، با توجه به نوع گازی که برای شارژ کولر گازی استفاده می‌شود، اهمیت دارد. سرویسکاران با استفاده از فشار آب تمامی رسوبات موجود بر روی کندانسور را از بین می‌برند تا فن بتواند به درستی کار کند. باید بدانید که فن نقش خنک کننده گاز مبرد است. و هم چنین هسته‌ی اصلی کولر گازی، قسمت فن آن است. چنانچه فن نتواند به درستی به عملکرد خود ادامه دهد، دمای کندانسور از حد مجاز خود بالاتر رفته و این افزایش دما باعث ذوب شدن سیم‌های داخلی آن خواهد شد. و این باعث اتصالی درون دستگاه و در نتیجه سوختن موتور کولر گازی خواهد شد. باید بدانید که در شست و شوی قطعاتی که به آب حساسیت نشان می‌دهند، عایق‌های پلاستیکی نصب شده است. که البته این نکته عکس تخصصی بودن و کم خطر بودن این بخش از سرویس را ثابت نمی‌کند. بلکه کمک می‌کند تا امر سرویس به درستی صورت گیرد.


سرویس فین‌ها

پس از تمیز کردن رسوبات و گرد و غبارها، نوبت به انجام کارهای تخصصی‌تر می‌رسد. فین و کویل‌هایی که سرویس و تمیز کردن آن‌ها برعهده‌ی متخصصان سرویس کولر گازی است. فین‌ها و کویل‌های بخش‌های اصلی کولر گازی هستند که به شدت جاذب گرد و غبارها هستند. البته که فیلترهای هوای موجود در کولر، بخش زیادی از گرد و غبار را به خود می‌گیرند، و مانع رسیدن آن‌ها به کویل‌ها و فین‌ها می‌شوند.
شارژ گاز کولرگازی

شارژ گاز کولر گازی بایستی توسط تکنسین‌ها و متخصص‌های مربوطه انجام شود. چرا که رعایت نکردن میزان استانداردی که باید شارژ شود، باعث آسیب زدن به کمپرسور کولر گازی می‌شود. اگر در گرمای تابستان با باد گرم کولر گازی مواجه شدید به احتمال زیاد یکی از دلایل آن کمبود شارژ گاز کولر گازی است.

برای شارژ کولر گازی و سرویس کولری که تازه نصب شده است و کولری که به طور کامل فاقد گاز است، ‌و یا کولری که گاز دارد، اما مقدار آن کم است، نحوه شارژ گاز بسیار متفاوت انجام می‌شود. چرا که برای شارژ گاز هم روش‌های متفاوتی وجود دارد.


شارژ گاز کولرگازی

هم چنین بهتر است بدانید که کولری که تازه خریداری شده است، پنج متر لوله‌کشی گاز اولیه نیاز دارد و اگر لوله‌کشی کولر شما بیش از این مقدار شد، باید کولر را مجدد شارژ کنید. که به ازای هر یک متر لوله، بیست گرم گاز مورد نیاز است. لازم است بدانید که ماده سرمازای کولر گازی، واسطه‌ای است که حرارت لازم را از اپراتور جذب می‌کند. و در قسمت کندانسور به فضا پس می‌دهد. و این عمل با تقطیر و تبخیر آن صورت می‌گیرد.

نشت گاز

معمولا در سیکل تبرید و در محل اتصالات اتفاق می‌افتد. و به طور معمول محل نشت چرب می‌شود. زیرا همراه با مبرد، روغن نیز خارج می‌شود. گاهی اوقات بر اثر پوسیدگی و یا ضربه در طول مسیر مبرد،‌ نشتی ایجاد می‌شود. که می‌توان با محلول کف و صابون،‌ مشعل هالید،‌ و یا نشت‌یاب الکترونیکی آن را پیدا کرد. پمپ وکیوم دستگاهی است که برای ایجاد کردن خلا از آن استفاده می‌شود. و قادر است که هوا و یا رطوبت احتمالی درون سیکل را خارج کند.

مرحله‌ای که در آن از وکیوم استفاده می‌شود،‌ بعد از نشت‌یابی و قبل از شارژ گاز صورت می‌گیرد. و به این منظور انجام می‌شود که سیکل باید از هر گونه ماده سرمازای قبلی و هوا و رطوبت موجود تخلیه شود. ‌سیکل کولر گازی هر چه قدر که از وکیوم بهتری برخوردار شود و مرحله شارژ گاز به طرز کامل‌تری انجام گیرد،‌ دستگاه از راندمان بهتری برخوردار خواهد شد. شارژ گاز نیز بعد از مرحله وکیوم انجام می‌شود، که به عبارتی آخرین مرحله است. و باید دقت داشت که بعد از تمام شدن مراحل سرویس باید از ماده مبرد اندازه کافی پر شود،‌ تا باعث ایجاد سرما در محفظه مربوطه شود.


هزینه تعمیر کولرگازی

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر کولرگازی ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد


مشکلات رایج کولرگازی

مشکلات رایج و عمده‌ای که برای کولر گازی پیش می‌آید، به شرح زیر است:


فیلتر هوای کثیف

فیلتر هوای کولر گازی از جمله قطعاتی است که در صورت تمیز نشدن و انجام ندادن سرویس‌های به موقع این امکان وجود دارد که علاوه بر این که عملکرد کولر گازی را پایین بیاورد، به قطعات دیگر دستگاه نیز آسیب وارد کند. بدین شرح لازم است که هر چند وقت یکبار فیلتر هوای کولر گازی را چک کنید.


کاهش سرمایش کولر گازی

در فصل گرما وقتی به کولر گازی نیاز دارید، بسیار بد است که کولر باد گرم تولید کند و با گرم کردن محیط شما را آزار بدهد. اگر بخواهیم به زبان ساده‌تری بگوییم، تشکیل یک واکنش شیمیایی درون کولر گازی، باعث تولید هوای خنک در آن می‌شود. که اگر سطح خنک کنندگی کولر، پایین آمده است، به این معنا است که مشکلی برای این سیستم به وجود آمده است. و در نود درصد این گونه موارد ضعف در تولید باد خنک، به دلیل نشتی گاز کولر گازی است. که در اولین فرصت بایستی تمام قسمت‌های آن را بررسی کنید و برای برطرف کردن نشتی‌ و یا دیگر دلایل اقدام کنید.


ضعف در کارکرد فن بیرونی یا کندانسور

فن بیرونی یا همان کندانسور وظیفه دارد تا گرمای محیطی که در آن قرار دارد را به بیرون از فضا انتقال دهد. اگر فن بیرونی، کارکرد صحیحی نداشته باشد، نمی‌تواند سرمای مطلوبی را برای جایگزینی گرمای محیط فراهم کند ‌و باعث می‌شود که کارایی کمپرسور افزایش پیدا کرده و بیش از حد مجاز گرم شود. و سیکل سرمایش کولر گازی را مختل ‌کند.


معیوب شدن برد الکتریکی

یکی از مشکلات رایج در کولر گازی خرابی برد فرمان و یا برد الکتریکی دستگاه است که در صورت بروز پیدا کردن مشکل برای این بخش، نتیجه می‌تواند به صورت هر نوع مشکلی از این قبیل در دستگاه بروز پیدا کند: از جمله خاموش شدن کولر گازی و یا طبق برنامه عمل نکردن دستگاه و...


کابل‌ها

اگر پیش آمده که کولر گازی گهگاهی به صورت خودکار روشن و خاموش می‌شود، به دلیل بالا بودن آمپر مصرفی کولر گازی امکان دارد که مشکلی در سیم پیچی وجود داشته باشد. سیم کشی در صورتی که دارای اشکال باشد، بسیار خطرناک است و همیشه احتمال آتش سوزی را به همراه دارد.


نشتی آب در کولر گازی

درصد بالایی از کاربرانی که با ما تماس می‌گیرند، مشکل کولر گازی خود را نشتی آب بیان می‌کنند. و یا به عبارتی سرریز شدن آب از پنل داخلی کولر گازی که این نشانه‌ای حمل بر انسداد مسیر آب خروجی کولر گازی است که این مشکل با سرویس کردن کولر گازی قابل حل است. که البته برای نشتی آب از دستگاه بایستی دیگر دلایل را هم بررسی کرد.


برفک زدگی در سطح لوله‌ها

یکی دیگر از مشکلات شایعی که در مورد لوله‌های کولر گازی وجود دارد، برفک زدن سطح لوله‌ها و یا کندانسور است. که نشان دهنده‌ی کاهش میزان شارژ دستگاه و یا کثیف بودن فیلترهای هوا است. هم چنین بعد از این که دستگاه خاموش شود،‌ با آب شدن برفک‌ها، این مسئله نشتی آب را نیز به همراه خود خواهد داشت. کولر گازی خود را ریست نکنید. اگر تمیز کردن فیلترهای هوا کمک چندانی به حل مسئله نکرد، تا حل شدن مسئله کولر گازی را روشن نکنید.


لرزش‌ها و تکان‌های غیرمعمول

یکی از مشکلاتی که باعث بر هم زدن آسایش در محیط می‌شود، ‌صدا و تکان‌های غیرمعمول کولر گازی است. این صداها و تکان‌های ناهنجار امکان دارد که از پانل داخلی کولر گازی باشد، و یا از یونیت خارجی کولر کندانسور است. این صداها می‌توانند منابع متفاوتی داشته باشند. اما به طور کلی و بر حسب مشاهداتی که تکنسین‌های ما داشته‌اند، این صداها می‌تواند از عدم تعادل فن یونیت خارجی کولر گازی و یا فن یونیت داخلی کولر گازی باشد. و یا این که پایه‌های کمپرسور کولر گازی لق و یا شل شده باشند که نیازمند سرویس کردن و آچارکشی است.


روشن نشدن سیستم تهویه مرکزی

یکی دیگر از رایج‌ترین مشکلات در مورد کولرهای گازی، روشن نشدن آن‌هاست. اگر سیستم کولر گازی مرکزی روشن نمی‌شود، ابتدا سعی کنید که ترموستات و کنترل را تنظیم کنید. اگر این کار تاثیری در روشن شدن آن نداشت، با کمک گرفتن از تکنسین‌های ما، دلیل این مشکل را حل و بررسی کنید.


فن پنل داخلی کولر گازی

در ابتدای کار فیلتر هوا را بررسی کنید. اگر مسدود شده باشد، شاید خودتان بتوانید این مشکل را حل کنید. اگر یخ روی کویل سرد کننده و لوله‌های مبرد وجود دارد اجازه دهید یخ آب شود، سپس دوباره ببینید که فن فعال می‌شود یا نه. اگر فعال نشد، شاید رله فن یا خود موتور فن خراب است که می‌توانید با تعمیرکار کولر گازی تماس بگیرید.


کولر گازی خاموش نمی‌شود.

اگر بعد از خاموش کردن دستگاه، زمان بیشتری طول می‌کشد تا دستگاه خاموش شود، احتمال بر کثیف بودن فیلتر کولر گازی شما است. دلیل دیگری که می‌تواند باعث این مسئله شود،‌ قدیمی بودن و یا قدرت نامناسب کولر گازی در مقایسه با مقیاس فضاست که ممکن است متناسب نباشد.سایر دلایلی که باعث می‌شوند کولر گازی خاموش نشود، به شرح زیر است:


 • گیر کردن فن کولر گازی
 • کوتاه بودن کابل ترموستات
 • درست کار نکردن دستگاه تنظیم حرارت و یا ترموستات
 • سیستم مرکزی کولر گازی روشن نمی‌شود

دلیلی که احتمال بیشتری می‌تواند برای این مشکل داشته باشد، مشکل از تنظیمات ترموستات است. که برای حل این مسئله شما نیازمند حضور یک تکنسین کولر گازی هستید.برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر‌گازی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدنصب کولر‌گازی

یکی از اصلی ترین مواردی که پس از انتخاب و خرید کولر گازی بایستی رعایت شود، نصب و راه‌اندازی کولر گازی است. رعایت کردن اصول و نکاتی که اگر به آن‌ها توجه نداشته باشید، میزان بازدهی کولر پایین می‌آید. و هم دستگاه دچار خرابی‌های زودهنگام خواهد شد. و شما را به دردسر خواهد انداخت. در مواردی مانند آتش سوزی بر اثر اتصالات نادرستی که در سیم‌کشی کولر گازی بوجود می‌آید، می‌تواند خطرناک بودن این مسئله را برای شما نشان دهد.

برخی از انواع کولرهای گازی مانند کولرهای گازی پرتابل و کولرهای گازی ایستاده نیاز به نصب آن چنانی نخواهند داشت. اما انواعی که تحت عنوان کولرهای گازی پنجره‌ای هستند و به ویژه اسپیلت‌ها نیازمند حضور تکنسین و نصب و راه‌اندازی دقیق و استاندارد هستند. سخت‌ترین نوع نصب به اسپیلت‌ها مربوط می‌شود. چرا که اسپیلت‌ها دارای دو واحد خارجی و داخلی است و نهایت دقت را باید در نصب هر جز آن به کار گرفت.

قسمت داخلی و بدنه اصلی کولر گازی که در محیط داخلی باید نصب شود، و قسمت کندانسور پنل خارجی که در بیرون از فضا نصب می‌شود. جای گیری این دو قسمت و اتصالات آن‌ها کاری است که به تخصص کافی نیاز دارد. هم چنین در ابتدای نصب بایستی سینی پنل را نصب کرد که وظیفه نگهداری پنل داخلی را دارد.

این سینی باید علاوه بر نصب صحیح، تراز هم باشد. و ده تا سی سانتی‌متری از سقف فاصله داشته باشد. با توجه به جای‌گذاری پنل داخلی،‌ موقعیت کندانسوز بیرونی هم مشخص می‌شود. و برای کندانسور هم یک پایه زمینی یا دیواری فراهم و نصب می‌شود.نکات مهم در هنگام نصب پنل کولر گازی:

 • در بالای وسایل گاز سوز و درب خروجی نصب نشود.
 • در جایی نصب شود که پرتاب باد میزان حداکثری محیط را پوشش دهد.
 • رعایت فواصل اطراف پنل داخلی
 • اگر کولر گازی روی دیوار پیش ساخته و یا گچی نصب می‌کنید،‌ با احتیاط سوراخ کاری کنید. و از رول سایز بزرگتر استفاده کنید.
 • اگر دیوار با آجر سفالی ساخته شده باشد،‌ از حالت چکش دریل استفاده نکنید.
 • اگر دیوار کاذب است،‌ از پیچ خودکار مناسب یا پیچ و مهره با واشر فنری استفاده کنید.
 • جهت سوراخ کاری برای لوله و کابل از گردبر مناسب استفاده کنید.
 • سوراخ آن کمی شیب به بیرون داشته باشد.
 • در هنگام عبور لوله از دیوار خروجی آب در پایین قرار می‌گیرد.
 • حداکثر طول مجاز برای لوله کشی ده متر و حداکثر ارتفاع آن پنج متر است.
 • رعایت کردن فاصله‌ها در اطراف واحدها و پنل خارجی
 • حتی الامکان پنل خارجی سایه‌بان داشته باشد.
 • در صورت نیاز از لرزه‌گیر منجیت و یا واشر فنری برای جلوگیری از ارتعاشات و سرو صداها استفاده کنید.
 • تناسب بین مقیاس فضا و میزان باد خنکی که از کولر گازی تولید می‌شود.
 • هم چنین تناسب بین افرادی که در فضا از کولر بهره می‌برند و میزان باد خنکی که دستگاه قادر به تولید آن است.
 • کاربری فضا و تعداد پنجره‌های آن فضا


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256