021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

لوگوی شرکت میتسویی(mitsuei)

سرویس و تعمیرات پرده‌هوا میتسویی (mitsuei) توسط نمایندگی میتسویی (mitsuei) در تهران وکرج

پرده‌هوا دستگاهی است که در ورودی ساختمان ها استفاده می کنند و برای جلوگیری از اتلاف حرارت و ورود حشرات و ذرات معلق در هوا کاربرد دارد.

مرسوم نوع پرده هوا، پرده هوای دمنده رو به پایین با نصب در ورودی ساختمان ها برای جلوگیری از ورود هوای بیرون به داخل و جدا سازی دو فضا با دماهای مختلف می باشد.

پرده‌هوا مرکز خرید

نمایندگی تعمیر پرده‌هوا میتسویی (mitsuei) در تهران و کرج

اگر پرده‌هوا میتسویی با مشکلی مواجه شده است کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی پرده‌هوا را به متخصصان نمایندگی میتسویی  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تعمیرات پرده‌هوا به خصوص برند هایی  مانند میتسویی، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. و انجام این تعمیرات توسط افراد ناوارد می تواند هزینه ها و خسارات زیادی را برای شما به بار آورد. ، تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

بدلیل دشواری انتقال پرده هوا به تعمیرگاه تکنسین تصمیم به فرستادن تعمیرکاران مجرب به محل مورد نظر شما گرفته و تنها با یک تماس یک تعمیرکار حرفه ای و مجهز در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد . تمامی خدمات دارای گارانتی ۹۰ روزه هستند  تا در صورت نیاز دوباره بررسی و درست شوند .

تصویرگری پرده‌هوا

با ایجاد جریان هوای پرفشار از اختلاط هوای بیرون و داخل محیط جلوگیری می کند و از این طریق دما را متعادل می سازد . این وسیله علاوه بر بهره‌گیری از مکش هوای داخل میتواند دارای کویل های سرمایشی و گرمایشی هم باشد. فن هوادهی سانتیفیوژ و استوانه ای پرده هوا می بایست به اندازه کافی قدرتمند باشد تا یک جت پرفشار از هوا ایجاد نماید که این جریان فشرده هوا تا زمین ادامه داشته باشد.

تکنسین یک مرکز تعمیرات مجاز پرده هوا بصورت حرفه ای و آنلاین است که بالاترین سطح خدمات پرده‌هوا مانند نصب . تعمیرات و سرویس را با قیمت مقرون به صرفه انجام میدهد .


تکنسین مجرب خدمات پرده‌هوا میتسویی

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات پرده‌هوا با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین‌لباسشویی میتسویی (mitsuei) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


سرویس پرده‌هوا میتسویی (mitsuei) در تهران و کرج

بعد از یکسال از کارکرد دستگاه، حتما باید پروانه های دستگاه تمیز شوند و دستگاه دوباره رگلاژ شود به علت اینکه نشستن گردو غبار در بین پروانه های دستگاه باعث نامتوازن شدن دستگاه و ایراد در کارکرد آن خواهد شد.

پس بهتر است برای سرویس پرده‌هوا میتسویی با تکنسین مشورت کنید

استفاده درست و سرویس بموقع پرده‌هوا به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در پرده هوا را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس پرده هوا توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.

محیط مناسب نصب پرده‌هوا میتسویی

پرده هوا معمولا در محیط داخلی (یعنی در محیطی که رطوبت، گرد و غبار، و بارندگی کم است و وجود ندارد) نصب می شود تا دستگاه در بهترین شرایط  کار کند و همچنین به این شکل دستگاه در فواصل زمانی کمتری نیاز به سرویس پیدا می کند .

نصب اصولی و صحیح پرده‌هوا اهمیت بالایی دارد زیرا در غیر این صورت ممکن است بمرور زمان مشکلاتی  در آینده برایش پیش بیاید.

امروزه با توجه به فناوری مدرن موجود در پرده هوا نصب آن ها گاه نیازمند اقدامات پیچیده و تخصصی هستند . متخصصین مجموعه نمایندگی مجاز تکنسین با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی آماده نصب مدرن ترین پرده هوا و اقداماتی مثل انتخاب جای مناسب  تعمیر و راه اندازی دستگاه هستند.

تصویرگری پرده‌هوا

خدمات پس‌ از فروش پرده‌هوا میتسویی (mitsuei)

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی پرده‌هوا میتسویی است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  میتسویی به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از پرده‌هوا میتسویی اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات پرده‌هوا میتسویی در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی میتسویی در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند. بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256