021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


شاید بدلیل دشواری و هزینه انتقال  ماشین ظرفشویی  به تعمیرگاه و مشکل پیدا کردن تعمیرکار قابل اعتماد تعمیر ماشین ظرفشویی برایتان مسأله ساز شده است ؟

تکنسین با ارایه خدمات آنلاین . مشاوره و ارسال تعمیرکار ماشین‌ظرفشویی شما را در سریع ترین زمان ممکن درست می کند.


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر ماشین ظرفشویی را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌ماشین ظرفشویی‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 100 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .



تعمیر تخصصی انواع برند ماشین ظرفشویی


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود






تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


سرویس ماشین ظرفشویی

لازم است گه  ماشین‌ظرفشویی پس از ۲۰ بار شستشو یا ۳ ماه یکبار بررسی و سرویس شوند تا پس از شستشوی فیلتر ها و جرم گیری تکنسین از درست کار کردن دستگاه مطمعن شود همچنین نمک و روغن جلای ماشین ظرفشویی هر چند وقت یکبار نیاز به شارژ دارد.

با کمک ماشین ظرفشویی هنگام شستن ظروف در مصرف آب و زمان صرفه جویی می‌کنید . هنگام شستن ظروف با دست امکان استفاده از آب با دمای بالا نیست اما ماشین ظرفشویی با استفاده از دمای آب مناسب و مواد شوینده ظروف را بخوبی تمیز می کنند .

بدلیل فناوری پیچیده بکار رفته در ماشین های ظرف شویی امروزی سرویس و  ویا تمیز کردن اصولی قطعات داخلی بهتر است هر چند وقت یکبار بدست تکنسین حرفه ای در این زمینه انجام شود.

سرویس ماشین ظرفشویی


نصب ماشین‌ظرفشویی

حتما نصب ماشین‌ظرفشویی را با رعایت همه نکات ضروری انجام دهید. بهتر است از تکنسین کمک بگیرید چون اتصال دقیق و به جای لوله ها . تراز کردن اصولی انتخاب جای مناسب برای نصب و اقدامات لازم دیگر همه در آینده در درست و بیصدا کار کردن و افزایش عمر وسیله اثر دارد.

قبل از نصب ماشین ظرفشویی جای آن را مشخص کنید . در نظر داشته باشید که این محل باید نزدیک شیر آب جهت اتصال شلنگ ورودی و فاضلاب برای تخلیه آب باشد.


نصب ماشین ظرفشویی

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد



ماشین‌ظرفشویی یا شستن ظروف با دست ؟

شستن ظروف در گذشته کاری کسل کننده برای بانوان گرامی بود . و ممکن بود در اثر استفاده از مواد شوینده و تماس آن با پوست دچار مشکلات پوستی نیز بشوند . اما با وارد کار شدن ماشین ظرفشویی این امر بسیار سهل و آسان گردیده است . باید به این نکته توجه داشت که استفاده از ماشین ظرفشویی تا حد زیادی موجب صرفه‌جویی در مصرف آب می‌شود و از این وسیله می‌توان برای شستن میوه و سبزیجات نیز استفاده کرد . بدیهیست که ماشین ظرفشویی یک عضو لاینفک خانه‌های امروزی می‌باشد .

ما مفتخریم که در مجموعه تکنسین در زمینه‌های تعمیر ماشین ظرفشویی و سرویس ماشین ظرفشویی و همچنین نصب این وسیله در منازل شما عزیزان در خدمت شما هستیم .



برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین ظرفشویی هوشمند و معمولی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید



تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256