021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــتتکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر پکیج و رادیاتور را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌پکیج‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 100 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت مشتری هدف ماست و باعث پیشرفت کسب و کار خواهد شد .تعمیر تخصصی انواع برند پکیج


ارائه خدمات تعمیرات و سرویس تخصصی پکیج برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود


تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پکیج دیواری و زمینی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


اسیدشویی پکیج

راه حل از بین بردن املاح رسوب کرده در پکیج و آبگرمکن اسید شوییی میباشد . وجود این رسوب ها و افزایش آنها موجب کند شدن عملکرد پکیج و در صورت امهال باعث از کار افتادن پکیج میشود.

در اسید شویی تکنسین تعمیر پکیج با استفاده از پمپ مقاوم به اسید ، مخلوط آب و اسید را داخل مبدل پکیج پمپاژ کرده و با این عمل ذرات رسوب جدا شده و دستگاه به عملکرد طبیعی خود باز میگردد . استفاده از پمپ معمولی برای این روش باعث خراب شدن پمپ و حل شدن قطعات پکیج میشود .

با توجه به اینکه فرآیند رسوبگیری و اسیدشویی پکیج فرآیندی کاملا تخصصی می باشد پیشنهاد میشود حتما از متخصصین این کار بهره بگیرید یا از ما بخواهید تا تکنسین پکیج برای شما اعزام نمائیم . توجه داشته باشید انجام این عمل بدون دانش کافی باعث آسیب جدی به دستگاه شما می‌شود و ممکن است خسارات بیشتری را به شما وارد کند .

اسیدشویی پکیج


سرویس پکیج

بهتر است سرویس پکیج را به صورت دوره ای و در بازه های سه ماهه انجام دهید این کار باعث میشود تا از مشکلات بزرگتر احتمالی در آینده جلو گیری شود

با شروع فصل سرما و اضافه شدن رادیاتور ها به مدار پکیج و افزایش فشار روی پکیج احتمال ایجاد اختلال در سیکل کاری پکیج بسیار بیشتر است بهتر است قبل از شروع سرما برای این موضوع تدابیری بیندیشید

در صورت نیاز به خدمات سرویس پکیج میتوانید از تکنسین کمک بگیرید


سرویس پکیج در تهران

هزینه تعمیر پکیج

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا نرخ خدمات تعمیر پکیج ، مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد


پکیج را جایگزین موتورخانه کنید !

با انتخاب سیستم گرمایشی پکیج که مدرن تر از سیستم موتورخانه می باشد نیاز به لوله کشی های گسترده و پر هزینه نخواهید داشت و می توانید از فضای مختص موتورخانه استفاده کنید.

اندازه مصرف سوخت پکیج رادیاتور و شوفاژ کمتر از موتورخانه است و تمامی واحد ها بطور مستقل با در نظر گرفتن فضایی به اندازه یک کابینت می توانند از آن استفاده کنند.


کدام پکیج را انتخاب کنیم:

پکیج ها از نظر نحوه قرار گرفتن و نصب به دو نوع پکیج دیواری و پکیج زمینی تقسیم می شوند.


پکیج دیواری :

در پکیج دیواری خروجی دود احتراق یا از راه دودکش معمولی یا فن دار به سوی محیط خارج به بیرون فرستاده می شود، در مورد فن دار بیشتر برای واحد هایی در نظر گرفته می شود که پکیج درون واحد قرار می گیرد و یا طول افقی دودکش بیش از ۳ متر می باشد. و دودکش پکیج های فن دار از نوع دو جداره می باشد که یکی برای خروج دود و دیگری برای مکش اکسیژن برای احتراق مورد استفاده قرار می گیرد.


پکیج زمینی :

دارای مخزن اضافی برای ذخیره آبگرم بیش تر ( مورد استفاده در متراژهای بالای ۲۰۰ متر، جهت استفاده از کویل آبگرم، استفاده در منازلی که بیش از یک حمام در آن ها در نظر گرفته شده است)


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پکیج و رادیاتور زمینی یا دیواری مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


انواع سوخت مصرفی پکیج ها:

 • پکیج گازسوز (دیواری و زمینی )
 • پکیج گازوئیل سوز (زمینی با قابلیت نصب در  انباری خارج از واحد مسکونی و موتورخانه)
 • پکیج دوگانه سوز (زمینی با قابلیت نصب در انباری خارج از واحد مسکونی و موتورخانه)
 • پکیج برقی (دیواری و زمینی بدون صدا)

پکیج های شوفاژ گازوئیل سوز و دوگانه سوز که از نوع پکیج ها زمینی می باشند عمدتاً در ویلاها و ساختمانهای یک طبقه مورد استفاده قرار می گیرند.

از مزیت های پکیج می توان  عدم اشغال فضای زیاد، ایمنی بالا و راندمان مناسب، سرویس و نگهداری راحت تر و مستقل شدن واحد ها را نام برد. با پکیج می توان از رادیاتور، کویل آبگرم و فن کوئل، گرمایش از کف  استفاده کرد و از کم بودن هزینه و آسایش این سیستم می توان نهایت استفاده را برد.


مزایای انتخاب پکیج شوفاژ و رادیاتور

 • هر واحد مسکونی بطور مستقل مجهز به سیستم پکیج خواهد شد.
 • عدم اشغال فضای زیاد
 • آسان بودن نصب، راه اندازی، سرویس و نگهداری
 • نزدیک بودن پکیج شوفاژ و امکان کنترل سیستم از درون ساختمان
 • ایمنی  بالا ( وجود سنسورهای آب  مصرفی و شوفاژ و سنسور دود)
 • تنظیم دما به درجه دلخواه
 • مصرف کمتر سوخت گاز، راندمان احتراق و تبادل حرارت زیاد و هزینه کمتر
 • کارکرد بدون صدا و آرام

معایب پکیج :

 • عمر کمتر  نسبت به موتورخانه
 • اشغال فضای درون واحد
 • کارایی کمتر در متراژهای زیاد تر از 300 متر


این موارد را قبل از خرید پکیج در نظر داشته باشید:

 • نوع اجرای دودکش ساختمان (عمودی تا بام یا با مسیر افقی)
 • متراژ واحد مسکونی یا سطح زیر بنا
 • میزان آب گرم مصرفی لازم
 • تامین هوای تازه یا اکسیژن لازم جهت احتراق سوخت مصرفی پکیج


شرایط محل نصب پکیج دیواری

نصب پکیج بالای اجاق گاز و سایر وسایل گرمازا بسیار خطرناک است

میزان فاصله ی دستگاه با دیوار مقابل یک متر باشد

حداقل فاصله با دیوار یا کابینت مجاور از دو طرف باید ۱۵ سانتیمتر باشد

حداقل فاصله از کف تا زیر پکیج را ۱۲۰ سانتیمتر در نظر بگیرید

فاصله ی عمودی از کلاهک تعدیل دودکش پکیج تا دریچه دودکش را باید حداقل ۳۰ سانتیمتر در نظر بگیرید.

هیچ وقت کلاهک تعدیل پکیج دیواری را به دریچه دودکش داخل دیوار نصب نکنید و  حداقل ۳۰ سانتیمتر فاصله تا دریچه دودکش را رعایت کنید. هرچقدر که بتوان دستگاه را نسبت به دریچه دودکش پایین تر نصب کرد بدلیل زیاد شدن فاصله پکیج به دریچه و زیاد شدن مکش دستگاه بهتر است.

اگر تصمیم خرید پکیج دیواری دودکش دار دارید و می خواهید پکیج را درون کابینت نصب کنید، حتما توجه کنید که دستگاه جهت احتراق نیاز به اکسیژن کافی دارد، بنابراین حتما باید درب کابینت کرکره ای باشد تا پکیج بتواند اکسیژن مورد نیاز خود را از محیط بگیرد.


عملکرد پکیج در فصل های مختلف سال :

در فصول سرد سال پکیج علاوه بر تامین آبگرم مصرفی باید آب رادیاتور و شوفاژ  و مدار های گرمایشی را نیز آماده کند.

در فصل تابستان کار پکیج تنها تامین آب گرم مصرفی و بهداشتی است.  به عبارت دیگر هر زمانی که نیاز به آبگرم باشد با باز کردن شیر آبگرم مصرفی پکیج به صورت اتوماتیک مشعل را روشن میکند و همزمان با قطع مصرف آب و بستن شیر آبگرم مشعل پکیج خاموش میشود. این عمل از طریق برد الکترونیک پکیج کنترل می شود. ودر صورت داشتن سیستم سرمایش در تابستان فضارا خنک میکند .

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256