021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

فرایند اجرای خدمات

 • مرحله اول - ثبت سفارش در وبسایت

  در مرحله اول از طریق ثبت درخواست خدمات فرم مورد نظر را به دقت پر کنید و شماره تلفن و آدرس دقیق و همچنین وضعیت گارانتی دستگاه خود را مشخص کنید . در این مرحله هر مشکلی که داشتید می‌توانید با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید و از مشاوره فنی رایگان برای ثبت سفارش استفاده کنید .

 • مرحله دوم - تماس اوپراتور‌های تکنسین با شما

  تا حداکثر یک ساعت بعد از ثبت سفارش شما اوپراتور‌های تکنسین با شما تماس می‌گیرند و جزیبات دقیق کار شما را ثبت کرده و با متخصص مربوطه برای حضور جهت بررسی کار هماهنگی‌های لازم انجام می‌شود . و متخصص در صورت نیاز قطعات لازم را تهیه می‌کند و راجع به قرار حضور بعدی با شما هماهنگی های لازم را انجام می‌دهد

 • مرحله سوم - اعزام تکنسین به محل

  پس از تهیه قطعات ( در صورت نیاز ) تکنسین در محل حضور یافته و اقدام به انجام خدمات مورد نظر می‌کند . در این مرحله هر گونه مشکل یا سوالی را با بخش پشتیبانی مطرح کنید

 • مرحله چهارم - ارایه خدمات با کیفیت

  پس از اتمام کار اگر با کیفیت یا هر مورد دیگری مشکلی داشتید با واحد پشتیبانی هماهنگی های لازم را انجام دهید . هدف اصلی مجموعه تکنسین ارایه خدمات با کیفیت می‌باشد . پس اگر شما در مراحل انجام کارتان موردی از بی کیفیت بودن کار را دیدید حتما مورد را به ما منتقل کنید تا ما را در رسیدن به هدفمان یاری کنید .

 • مرحله پنجم - پشتیبانی تکنسین

  مجموعه تکنسین تا ۹۰ روز پس از خدمت ارایه شده در کنار شماست و از شما راجع به مراحل انجام کار و کیفیت آن نظر سنجی خواهد شد . در صورت بروز دوباره مشکل حتمن با واحد پشتیبانی هماهنگی لازم را انجام دهید تا تکنسین به صورت رایگان دوباره در محل حضور یابد .

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256