021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعمیرگاه کولرگازی ایران‌رادیاتور

تعمیرات تخصصی کولرگازی ایران‌رادیاتور

با شروع فصل گرما افرادی که از کولر‌گازی استفاده می کنند بفکر سرویس و راه اندازی آن می افتند . برخی ترجیح می دهند این کار را خودشان انجام دهند . اما در صورتی که سرویس سالیانه کولر‌گازی را به تکنسین بسپارید علاوه بر انجام اقدامات لازم دستگاه را بطور کلی هم عیب یابی و کنترل می‌شود تا در صورت امکان از خراب شدن در آینده پیشگیری کنید.تعمیر کولرگازی ایران‌رادیاتور

اگر‌ کولرگازی ایران‌رادیاتور شما ایرادی پیدا کرده کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی کولر گازی را به متخصصان تعمیرات ایران‌رادیاتور  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

تعمیرات کولرگازی ایران‌رادیاتور

خدمات تکنسین برای سرویس و تعمیر کولر گازی ایران‌رادیاتور

همه خدمات مربوط به تعمیر و سرویس کولر گازی را می توانید به تکنسین بسپارید .  نصب کولر گازی معمولی و نصب کولر گازی اسپلیت  نصب و تعمیر کولر گازی پنجره‌ای، داکت اسپلیت و... . از صفرتا صد خدمات کولر گازی توسط تکنسین انجام میشود. خدماتی که تکنسین به شما ارائه میدهد عبارت‌اند از:

 • نصب کولر گازی اینورتر، اسپلیت، پنجره‌ای، دیواری و ایستاده
 • سرویس دوره‌ای کولر گازی
 • نصب کولر گازی در نمای ساختمان
 • تعمیر و سرویس انواع کولر گازی
 • خدمات داکت‌کشی، برق‌کشی و لوله‌کشی مسی کولر گازی
 • شارژ کولر گازی و رفع نشتی گاز کولر
 • تعمیر و سرویس کامل کولر گازی
 • سرویس زمستانه کولر گازی
 • تعمیر اینورتر کولر گازی
 • نصب کولر گازی به‌صورت زمینی و دیواری
 • تعویض قطعات مثل لوله، فیلتر، کنتاکتور، شیربرقی، روغن، برد الکترونیکی، خازن و...
 • عیب‌یابی و رفع لرزش کولر گازی

البته خدمات تکنسین در زمینه سرویس کردن کولر گازی فقط موارد بالا نیست و هرزمان احساس کردید برای تعمیر کردن کولر گازی به یک تعمیرکار خوب و خبره کولر نیاز دارید می‌توانید روی خدمات تکنسین حساب کنید.

بدلیل دشواری انتقال اسپلیت یا کولرگازی ایران‌رادیاتور به تعمیرگاه تکنسین تصمیم به فرستادن تعمیرکاران مجرب به محل مورد نظر شما گرفته و تنها با یک تماس یک تعمیرکار حرفه ای و مجهز در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد . تمامی خدمات دارای گارانتی 100 روزه هستند  تا در صورت نیاز دوباره بررسی و درست شوند

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر‌گازی ایران‌رادیاتور (iranradiator) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدنصب کولرگازی ایران‌رادیاتور

همانطور که می دانید کولرهای گازی اسپلیت از دو یونیت یا بخش داخلی و خارجی تشکیل می شوند و هر کدام نیاز به نصب و راه اندازی و البته سرویس و تعمیر خودشان را دارند. بخش های خارجی کولر گازی که در فضاهای خارجی ساختمان مانند پشت بام یا بالکن نصب می شوند حاوی کمپرسور، کوندانسور و منبع گاز فرئون هستند. اغلب نصب مجدد کولر گازی در پی یک جابجایی با نیاز به شارژ کولر گازی هم همراه است.

اگر امکان نصب کولر در سایه را ندارید می‌توانید از تکنسین بخواهید با نصب یک سایه بان بازدهی کولر را چندین برابر کند .

حتما در اطراف کولر فضای خالی در در نظر بگیرید تا هوا بخوبی امکان حرکت به داخل را داشته باشد .

نصب کولرگازی ایران‌رادیاتور


نصب اصولی و صحیح کولرگازی ایران‌رادیاتور اهمیت بالایی دارد زیرا در غیر این صورت ممکن است بمرور زمان مشکلاتی  در آینده برایش پیش بیاید.

متخصصین مجموعه تکنسین با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی آماده نصب مدرن ترین کولرها و اقداماتی مثل انتخاب جای مناسب  تعمیر و راه اندازی دستگاه هستند.


گارانتی تعمیرات کولر‌گازی ایران‌رادیاتور

تمامی خدمات و تعمیرات کولر‌گازی ایران‌رادیاتور (iranradiator) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 100 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی کولر‌گازی نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.سرویس کولرگازی ایران‌رادیاتور

بعد از یکسال از کارکرد کولرگازی ایران‌رادیاتور ، حتما باید دستگاه کاملا چک شود و برای استفاده مجدد سرویس شود.

استفاده درست و سرویس بموقع کولرگازی ایران‌رادیاتور به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در کولرگازی ایران‌رادیاتور را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

اگر برای سرویس کولرگازی ایران‌رادیاتور نیاز به سرویسکار مجرب دارید ما به شما تکنسین را پیشنهاد میکنیم .

سرویس کولرگازی ایران‌رادیاتور (iranradiator) توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.

سرویس کولرگازی ایران‌رادیاتور


سایر برندهای کولرگازی
مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات کولر‌گازی ایران‌رادیاتور


خنک نکردن کولرگازی ایران‌رادیاتور

خنک نکردن ممکن است بعلت کم بودن یا عدم وجود آب در تشتک و یا پاره بودن شلنگ رابط و یا مسایل دیگر بوجود بیاید . دقت کنید که با دستکاری غیر اصولی ممکن است مشکل بد تر شود و هزینه بیشتری برایتان داشته باشد.اگر شناخت کامل از مراحل کار ندارید بهتر است از تکنسین بخواهید این کار را انجام دهد.


صدای مزاحم کولرگازی ایران‌رادیاتور

این صدا گاه بعلت شل بوده پولی ها و یا تسمه بوجود می آید و در برخی موارد هم ایراد از موتور فن می باشد که باید یک تعمیرکار مجرب آن را تعمیر کند .


سرریز شدن کولرگازی ایران‌رادیاتور

قسمت فلوتر را چک کنید .


کم باد شدن کولرگازی ایران‌رادیاتور (iranradiator)

کم قدرت شدن کولر‌گازی می تواند در صورت طولانی بودن کانال کولر و یا بسته بودن محیط اطراف رخ دهد شاید هم علتش نچرخیدن توربین هوا باشد .


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر‌گازی ایران‌رادیاتور (iranradiator) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256