021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعمیر پرده هوا در تهران

تعمیر پرده هوا در تهران

ارایه خدمات تعمیر پرده هوا با گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات


پرده هوا دستگاهی است که بر روی انواع درب‌ها و ورودی‌های مختلف قرار می‌گیرد. و باعث تولید یک پرده از جریان هوای پرفشار می‌شود. استفاده از پرده‌های هوا می‌تواند هزینه‌های ناشی از سرمایش و گرمایش محیط را کاهش دهد. و موجب تفکیک دو منطقه هوای گرم و سرد شود. هم چنین پرده هوا می‌تواند مانعی باشد در برابر ورود ذرات آلاینده هوا،‌ حشرات و ... .

پرده هوا با استفاده از یک فن برای جدا کردن کارآمد دو محیط مختلف، بدون از بین بردن دسترسی استفاده می‌شود. و یک مانع از هوایی نامرئی بر روی درب‌های ورودی ایجاد می‌کند. این دستگاه‌ها می‌توانند به شکلی موثر از خارج شدن حرارت و یا سرمای محیط جلوگیری کنند و به عبارتی مانع اتلاف انرژی در محیط شوند. بیشترین کاربرد دستگاه‌های پرده هوا در ساختمان‌های پر رفت و آمد است. این لایه از جریان هوا با سرعت و زاویه حرکت می‌کند. و هر هوایی که سعی داشته باشد در آن نفوذ کند، توسط پرده جذب می‌شود.

البته اثربخشی این لایه هوا با توجه به پارامترهایی متغیر است و وابسته به امکانات دستگاه و مدل و قیمت آن تغییر می‌کند. هم چنین با وجود این دستگاه در قسمت ورودی، هوای محیط از هر گونه آفت و حشرات گرد و غبار و آلودگی، بو و ورود هوای گرم یا سرد دور نگه داشته می‌شود. دستگاه پرده هوا، انرژی الکتریکی مصرف می‌کند. از پرده‌های هوا نیز می‌توان برای کاهش بار بر روی سیستم گرمایش و یا تهویه مطبوع ساختمان استفاده کرد. که موجب کنترل بیماری‌ها و هوای داخل ساختمان می‌شود. چرا که همیشه مانعی برای ورود هر گونه ناسالمی به محیط وجود دارد.


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر پرده هوا و رادیاتور را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌پرده هوا‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 100 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .تعمیر تخصصی انواع برند پرده هوا


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر و سرویس پرده هوا میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشودتعمیر پرده هوا

اگر پرده‌هوا شما مشکلی پیدا‌کرده و یا بخوبی عمل نمی کند به کمک تکنسین پرده هوا رادر سریعترین زمان ممکن سالم تعمیر کنید.

تکنسین با استخدام متخصصین آماده ارائه خدمات فنی با کیفیت بصورت آنلاین با ضمانت ۱۰۰ روزه می‌باشد . تنها با یک کلیک تکنسین را در جریان مشکلات فنی بگذارید .

تعمیر پرده هوا در تهران


مشکلات رایج پرده‌هوا


جریان ضعیف گردش هوا

ممکن است دهانه خروجی هوا، گرد و غبار و چربی گرفته باشد. که بایستی این پرده‌های موجود در دهانه، هر چند وقت یک بار تمیز شوند. تا دهانه برای خروج هوا بسته نشود. هم چنین رعایت این نکته از آسیب زدن به موتور دستگاه پرده هوا جلوگیری خواهد کرد. گاهی نیز آسیب دیدن موتور دستگاه، باعث پایین آمدن کیفیت و حجم هوای تولید شده در دستگاه می‌شود.

قسمت خروجی، فن و موتور دستگاه مهم‌ترین عواملی هستند که بر روی میزان هوای تولید شده در پرده هوا تاثیرگذارند. بعد از گذشت مدت زمانی چک و کنترل بلبرینگ‌های مربوط به فن‌ها با اولویت بالایی همراه است. چون باعث کاهش عمر موتور و صدای زیاد ناشی از عدم تعادل شفت‌های اتصالی به موتور خواهد شد .

هم چنین در سرویس‌‌های دوره‌ای که توسط سرویسکاران انجام می‌شود، بایستی فیلترهای هوا را تمیز کنید. که پاک کردن آن ها از گردو غبار و آلودگی چربی‌ها، بر کیفیت و میزان باد خروجی از دستگاه بسیار تاثیرگذار است. بسیار توجه کنید که نصب‌های غیراصولی و ارتفاع های نامناسب برای قرارگیری دستگاه، خیلی از مواقع باعث کاهش کیفیت هوای خروجی می‌شود.


لرزش و ارتعاشات، تکان‌های شدید در بدنه دستگاه

گرد و غبار می تواند به مرور زمان موجب به هم زدن تعادل و بالانس پروانه های دستگاه شود و محور و موتور را از تراز خارج کند و موجب لرزش و ارتعاشات، و در نهایت شکستن پروانه و یا سوختن موتور شود. محل نصب پرده هوا باید به اندازه کافی استحکام داشته باشد. و برای اطمینان پیدا کردن از این مسئله، دستگاه را بعد از خاموش شدن چک کنید.


روشن و خاموش شدن های کنترل نشده

سیم‌کشی و برق انتقالی به دستگاه به صورت منظم ودوره‌ای بایستی کنترل شود. هر گونه اتصالات باعث آسیب زدن به مرکز کنترل یا برد پاور دستگاه پرده هوا خواهد شد. روشن و خاموش شدن‌های مکرر گاهی به علت خرابی در قسمت سنسورها و کنترل‌های کمپرسور نیز می‌باشد. البته که فرسودگی سیم‌ها و کابل‌های اتصالات می‌تواند عامل این قطع و وصلی‌ها باشد.


نداشتن گرما در هنگام تولید باد

وجود المنت‌هایی که تولید کننده باد گرم بودند را باید در ابتدای متن به خاطر داشته باشید. خرابی و معیوب شدن این المنت‌ها باعث می‌شود که گرمای مورد نظر شما همراه با جریان باد از دستگاه خارج نشود. هم چنین سالم بودن مبدل‌های حرارتی درون دستگاه‌ها که بر باد گرم تولید شده، تاثیرگذارند نیز قابل ذکر است.
تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پرده هوا مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


سرویس پرده هوا

به طور معمول بعد از گذشت یکسال از استفاده‌ی دستگاه پرده‌ هوا باید پروانه‌های دستگاه، فیلترها، فن و سایر قطعات داخلی دستگاه را تمیز کنید. و دستگاه مجددا رگلاژ شود. به دلیل این که وجود گرد و غبار در بین پروانه‌های دستگاه باعث نامتوازن شدن دستگاه و عدم کارکرد صحیح آن خواهد شد. سرویس‌های دوره‌ای برای جلوگیری از نشت و نفوذ ذرات سنگین گرد و غبار در داخل ساختار و موتور پرده هوا از مواردی است که باید بسیار رعایت نمود.

سرویس پرده هوا

که انجام این مراقبت‌ها به حفظ راندمان هر چه بهتر دستگاه و افزایش طول عمر مفید آن منجر خواهد شد. استفاده از شوینده‌های مناسب برای شست‌و‌شو در هنگام سرویس، از دیگر نکاتی است که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد. چرا که در روند شست‌وشو نباید از موادی مانند بنزین و تینر استفاده کرد.

خودتان نیز می‌توانید هر سه ماه یک بار خروجی دستگاه پرده هوا را تمیز کنید. زیرا که چرب شدن خروجی دستگاه پرده هوا موجب افت کارایی آن می‌شود. چنان چه تمیز نشدن دستگاه منجر به سوختگی موتور دستگاه شود، باید تعمیر آن را به تکنسین‌های سرویسکار بسپارید.

که در صورت خسارت زیاد به موتور، بایستی آن را تعویض کنید. در طی سرویس‌ها نیز بایستی اتصالات و سیم‌کشی‌ها بررسی و کنترل شوند. هر گونه تماس سیم‌کشی ها با جریان آب خطرساز است. به هنگام نصب بسیار توجه کنید که پرده هوا در جایی نصب نشود که آب بتواند به قطعات داخلی و سیستم آن نفوذ کند.

هزینه تعمیر پرده هوا

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر پرده هوا ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256