021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


زمانی که در عملکرد کولر آبی شما اختلال ایجاد شود و  روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا را انجام ندهد باید به فکر یک تعمیرکار  کولر آبی متخصص برای سرویس و تعمیر کولر آبی  باشید.


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر کولر آبی و رادیاتور را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌کولر آبی‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 90 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .تعمیر تخصصی انواع برند کولر آبی


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود

به همین دلیل است که کاربران سرویس‌هایی را قبل از این که کولر را دوباره راه‌اندازی کنند انجام می‌دهند. که البته گاهی به تعمیراتی منجر می‌شود. که در صورت خرابی قطعات و عدم کارکرد، آن‌ها را تعویض می‌کنند. تعمیرات کولر آبی همیشه در هنگام سرویس کردن اتفاق نمی‌افتد و مواقعی هم پیش می‌آید که حین کار بر اثر فشار زیاد گرما و توان کم، قطعات از کار می‌افتند. به همین دلیل توصیه‌ی تیم حرفه‌ای و ماهر تکنسین این است که قبل از آن که تعمیر الزام داشته باشد و کولر برای روزهایی از کار بیفتد، تعمیرات را انجام دهید. که این کار در حین سرویس‌های قبل از استفاده مجدد صورت می‌گیرد.

به علاوه کولرهایی که در پشت بام و یا تراس ساختمان‌ها نصب شده‌اند، همیشه برای تعمیرات مشکل ایجاد می‌کنند. اگر حتی دستی در تعمیر کولر بر حسب تخصص و یا تجربه‌های تعمیر داشته باشید، تعمیر کولرهایی که در تراس و پشت‌بام ساختمان‌ها قرار دارند، به تنهایی انجام نمی‌شود. و حتما به کسی نیاز پیدا خواهید کرد تا شما را در تشخیص سریع‌ترین و بهترین راهکار برای تعمیر قطعات و خارج کردن آن‌ها از کولر راهنمایی و کمک کند. به علاوه خارج کردن کولر از پشت بام و تراس جهت تعمیر آن به هیج وجه کار عاقلانه‌ای نیست. چرا که هزینه‌های برق‌کشی و لوله‌کشی آب و نصب مجدد کولر را برای شما به همراه خواهد داشت. مگر در مواقعی که لزوم داشته باشد. که معمولا همه‌ی قطعات کولر قابلیت خارج شدن از بدنه را دارند. قبل از استفاده مجدد و یا هنگام جمع کردن کولر در فصل زمستان، بایستی تمام قطعات کولر اعم از دینام، موتور، تسمه‌ها، پروانه و... مورد بررسی جهت عملکرد و سلامتشان قرار بگیرند. و با خیال جمع برچیدن کولر را تا فصل گرم بعدی انجام دهید. در بسیاری از موارد کمبود قطعات کولرهای آبی با توجه به کمپانی تولید کننده در بازار وجود دارد. وقتی این تعمیرات قبل از موعد انجام می‌شود شما تا فصل گرما چندین ماه وقت دارید تا قطعه‌ی کمیاب را خریداری کنید. و در فصل گرم سال با این قبیل مشکل مواجه نشوید.


این تعمیراتی که الزام به همراه ندارند، معمولا از آسیب‌های جدی‌تر به کولر در طول چند سالی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، جلوگیری می‌کنند. به عبارتی شما در سال دو مرتبه هزینه‌های کمی برای تعمیرات جزیی می‌پردازید و در عوض از به وجود آمدن هزینه‌های هنگفت تعمیر و یا حتی تعویض قطعات جلوگیری می‌کنید. راندمان قطعات را بالاتر می‌برید. و طول عمر مفید را به چند سال بیشتر افزایش می‌دهید. البته این یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین راهکارهایی است که تیم تکنسین به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.


خدماتی که توسط تیم تکنسین ارائه می‌شوند:

  • تعمیر انواع کولرهای آبی پوشالی، پرتابل، سلولزی و رومیزی
  • بررسی و تعمیر پمپ آب، دینام و موتور در کولرهای آبی
  • تعویض و سرویس تسمه و بلبرینگ، یاتاقان و پروانه کولر آبی
  • سرویسکاری اولیه و نصب کولر آبی بر روی پشت‌بام و جابه‌جایی به مکان‌های دیگر مانند تراس
  • برقرار کردن جریان با لوله‌کشی آب و رفع نشتی‌های آب کولر
  • رفع اشکالات سیم‌کشی و ایرادات سیم‌کشی و برق‌کشی کولر آبی
  • سرویس اولیه و سرویس جمع کردن کولر آبی در فصل‌های سرد سال


تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر آبی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


نصب کولر آبی

همان طور که می‌دانید کولرهای آبی یکی از پرطرفدارترین سیستم‌های خنک کننده‌ی فضا هستند. که در فصل‌های گرم مورد استفاده قرار می‌گیرند. بسیاری از کانال‌های کولر و نصب آن‌ها، به طور ثابت در منازل و تنها برای یک بار انجام شده‌اند. اما به دلایلی ممکن است تا به حال از کولرهای آبی استفاده نکرده باشید و این اولین باری است که می‌خواهید آن را نصب کنید، و یا این که هر سال با به پایان رسیدن فصل گرما سیستم کولر را کاملا برداشته‌اید و غیرفعال کرده‌اید. نصب کولر آبی به دلیل سیم‌کشی پیچیده آن به کولر و هم چنین کلیدهایی که برای تنظیمات آن به سیم‌ها متصل می‌شوند، بسیار اهمیت دارد.

نصب کولر آبی


سیم‌کشی‌های اشتباه می‌توانند کولر را برای همیشه از کار بیندازد. و جزیی‌ترین مشکلی که ممکن است به وجود بیاید این است که سیم‌ها را اشتباهی به کلیدها وصل کنید، و برای استفاده کردن از کلیدها هر بار کلیدها عملکرد اصلی خودشان را نداشته باشند. اتصالات برقی مهم‌ترین چیزی هستند که در نصب کولر آبی تاثیرگذارند. پس اگر به هر دلیلی هیچ گونه تخصصی در سیم‌کشی‌های برقی ندارید، حتما از وجود یک متخصص کمک بگیرید. نصب کولر آبی نیازمند آگاه بودن به نقشه کلید کولراست. که این نقشه کلید در کولرهای با کلید سوکتی و یا کلید‌های سه پل و یا چهار پل بسیار متفاوت است. تنوع در مدل کلیدهای کولر، کار نصب کولر را تخصصی‌تر کرده است.

هم چنین در نصب باکس کولر، حالت و مدل‌های مختلف آن تاثیرگذارند. نصب کولرهای آبیِ هوایی و پرتابل و مدل‌های متفاوت دیگر بسیار با هم تفاوت دارد. و نوع جریان ورودی برق به آن‌ها از جهت فاز، تک و یا دو یا سه فاز بودن بسیار فرق می‌کند. این‌ها مجموع نکاتی است که با توجه به مدل و نوع کولر آبی تعیین کننده است. که قاعدتا تکنسین متخصص، به همه‌ی نصب‌ها در انواع مختلف آگاهی و تسلط دارد. هم چنین سیستم آب‌رسانی به داخل مخزن کولر، نیازمند لوله‌کشی است. که بایستی از یک شیر آب به طور مستقیم متصل و جریان آن برقرار شود.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر آبی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


سرویس کولر آبی

توجه کردن به نکات ایمنی یکی از مهم‌ترین مسائلی است که هنگام سرویس کولرهای آبی باید رعایت شود. بسیاری از کاربران کولر آبی فکر می‌کنند که باید هنگام استفاده‌ی مجدد از کولر آبی، به هنگام فصل گرما این کار را انجام دهند. نباید گفت این تصور غلط است. اما اگر کاربران بدانند که با سرویس‌های به موقع و درست در زمان‌هایی که می‌خواهند کولرهای آبی را در فصل سرما غیرفعال کنند و در فصل‌های گرم که آن‌ها را دوباره فعال کنند، از چه هزینه‌هایی پیشگیری می‌شود، حتما به زمان‌بندی سرویس کولر توجه خواهند داشت.

سرویس کولر آبی در تهران

به عبارتی سرویس کولر آبی متعلق به زمانی است که کولر به طور جدی دچار نقص و یا اشکال نشده است. و تنها به سرویس کردن قطعات نیاز دارد. که در صورت انجام سرویس‌های به موقع از بروز مشکلات جدی و نقص‌های قطعات کولر آبی جلوگیری می‌شود. و بهتر است بدانید که سرویس‌های به موقع کولر آبی نه تنها عمر مفید آن را افزایش می‌دهد، بلکه این قابلیت را ایجاد می‌کند تا هزینه‌های برق و آب را برای شما با مصرف استاندارد، کاهش دهد.


قبل از انجام سرویس حتما توجه کنید :

قبل از انجام هر نوع بررسی برای انجام سرویس، کولر را از برق جدا کنید. اجزای کولرهای آبی به طور عمده در دو بخش گردش آب و گردش هوا فعالیت می‌کنند. پمپ آب عمل گردش آب کولر و موتور اصلی کولر، سیستم گردش هوا را اداره می‌کند. بعد از این که کولر آبی از جریان برق جدا کردید، با فازمتر سطح بدنه را تست کنید و اگر برق نداشت می‌توانید کارهای سرویس را شروع کنید. و قبل از آن مسیر دریچه‌ها و کانال‌های کولر گازی در سالن‌ها و اتاق‌ها باز کنید تا در صورت روشن شدن کولر، به موتور آن فشار اضافی وارد نشود.


تعویض پوشال‌ها

پوشال‌های کولر آبی به دلیل وجود رطوبت در آن‌ها محل خوبی برای رشد باکتری‌ها و قارچ‌ها هستند. بافت‌هایی که شبیه سفیدک بر روی پوشال‌ها جمع می‌شوند، در هنگام استفاده و روشن کردن کولر باعث ایجاد بوی ناخوشایندی از پوشال‌های کولر می‌شوند.

البته کیفیت آبی که وارد کولر هم می‌شود را در نظر بگیرید. در صورت تعویض نشدن پوشال کولرها، هوای کولر برای شما مشکلات تنفسی را به همراه خواهد داشت. در بعضی از مناطق به دلیل آب ناسالم و وجود رسوبات فراوان در آب، گاهی لازم است در طول استفاده چند بار پوشال‌های کولر را تعویض کنید. که با توجه به کم بودن قیمت پوشال کولر آبی، این امر تقریبا به راحتی ممکن است.

اگر به طور مداوم احساس می‌کنید که با وجود آب در مخزن کولر آبی، باز هم هوایی که کولر از خود بیرون می‌دهد، خنک نیست، که در فصل تابستان به راحتی قابل تشخیص است، ریشه‌ی مشکل را در پوشال‌های کولر جست‌و‌جو کنید. چرا که بعد از آب موجود در مخزن کولر، آن‌ها عامل ایجاد باد خنک هستند.

البته این به این معنی نیست که با نصب کردن پوشال‌های بزرگ‌تر از اندازه‌ی خود کولر، شما به تقویت این باد می‌توانید کمک کنید. بلکه این کار باعث اختلال در سیستم گردش هوای کولر می‌شوند. و باعث می‌شود هوای کافی از محیط بیرونی به کولر نرسد. برای تعویض پوشال‌ها بهتر است جهت انعطاف‌پذیری و دیگر دلایل ابتدا آن‌ها را بخیسانید. و بعد از نصب حتما شبکه‌های سیمی را بر روی آن‌ها قرار دهید.


پمپ آب کولر و دینام کولر

در سیستم گردش هوای کولر، مهم‌ترین قطعاتی که نقش دارند، پمپ آب و دینام کولر هستند. این دو بخش اگر در حالت استاندارد و سلامت کامل خود باشند، کولر عملکرد بهتری خواهد داشت. و در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی خواهد شد. اگر مطمئن هستید که این دو قطعه سالم هستند، برای اطمینان و کمک به کارایی هر چه بیشتر آن‌ها گرد و غبارها را از آن‌ها پاک کنید و سطوح و قسمت‌های داخلی آن‌ها را روغن‌کاری کنید. موتور کولر دارای دو قطعه یاتاقان است که بایستی حتما روغن کاری شوند. قبل از این که کولر را روشن کنید، پروانه را به صورت دستی تکان دهید تا کاملا روان شود. در مورد دینام کولر این نکته مهم را بدانید که اگر بیشتر از هفت ساعت به طور مداوم روشن بماند، احتمال سوختن آن بسیار بالا می‌رود.


سایبان را برای کولر آبی حتما در نظر بگیرید.

با توجه به این نکته که جنس بدنه کولر آبی از فلز است و در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارد، با داغ شدن بدنه‌ی کولر، سرمای مطلوبی را تولید نخواهد کرد، با ایجاد یک سایبان می‌توانید از به وجود آمدن این گرمای نامطلوب جلوگیری کنید. اگر سایبان را مناسب قرار داده باشید، در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر است.


پوسیدگی‌ها و زنگ زدگی‌ها را بررسی و برطرف کنید.

در کف کولر، به دلیل وجود همیشگی آب، امکان زنگ‌زدگی کف و بدنه و پوسیدگی آن قسمت‌های داخلی وجود دارد. به هنگام سرویس‌هایی که انجام می‌دهید، این قسمت‌ها را چک کنید. و در صورتی که این قسمت‌ها وجود داشته باشند، باید آنها را برطرف کنید.


سرویس‌های غلط، صدمات بیشتری وارد می‌کنند.

نحوه‌ی صحیح انجام سرویس در قسمت‌های مختلف، بر روی کارایی مفید آن قسمت‌ها تاثیرگذار است. چرا که انجام سرویس‌های غلط خود می‌تواند زمینه‌ساز مشکلاتی باشد. و کولر شما حتی اگر سالم باشد، آسیب ببیند و به تعمیر نیاز پیدا می‌کند. برای به وجود نیامدن هر گونه مشکل جزیی و یا بزرگی که در ادامه می‌تواند عملکرد کولر را مختل کند، توصیه می‌کنیم از تکنسین‌های مختصص و ماهر جهت انجام سرویسکاری کولر کمک بگیرید. گاهی ممکن است در همان مرحله سرویس، کارهایی تخصصی مانند تعویض قطعات صورت گیرد که الزام وجود یک فرد متخصص را بیشتر می‌کند.هزینه تعمیر کولر آبی

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر کولر آبی ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256