021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


زمانی که در عملکرد کولر آبی شما اختلال ایجاد شود و  روند طبیعی کار خود یعنی مطبوع و خنک سازی هوا را انجام ندهد باید به فکر یک تعمیرکار  کولر آبی متخصص برای سرویس و تعمیر کولر آبی  باشید.


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر کولر آبی و رادیاتور را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌کولر آبی‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 90 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .تعمیر تخصصی انواع برند کولر آبی


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر و سرویس کولر آبی میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود

شاید بدلیل دشواری و هزینه انتقال  کولرآبی  به تعمیرگاه و مشکل پیدا کردن تعمیرکار قابل اعتماد تعمیر کولرآبی برایتان مسأله ساز شده است .

تکنسین با ارایه خدمات آنلاین . مشاوره و ارسال تعمیرکار کولرآبی شما را در سریع ترین زمان ممکن درست می کند.تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولر آبی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


نصب کولر آبی

اتصال و بستن قطعات ممکن است بنظر کار نسبتا پیچیده ای بیاید . بیشتر مردم برای نصب کولرآبی از یک تکنسین با تجربه کمک میگیرند تا از بابت اتصال قطعات و تراز شدن دستگاه بطور اصولی نگرانی نداشته باشند . با کمک تکنسین دستگاه را در جای مناسب و بصورت حرفه ای نصب کنید .

نصب کولر آبی


سرویس کولر آبی

قبل از فرار رسیدن تابستان و عمدتا در فصل بهار کاربران کولر آبی اقدام به راه اندازی مجدد دستگاه و سرویس آن می کنند.

کوچک ترین ایراد در عملکرد کولر آبی یک هشدار جدی برای خرابی های بیشتر است اگر به این هشدارهای کوچک توجه نکنیم و بموقع به تکنسین  کولر با تجربه برای تعمیر کولر آبی  کولر آبی دچار خرابی های بزرگ تری در فصل گرما می شود و در نتیجه تا هنگام تعمیر کامل کولر آبی باید چند ساعته یا حتی چند روز گرما را تحمل کنید.

تکنسین به شما پیشنهاد می کند که سرویس کولر آبی خود را به صورت دوره ای و در زمان مشخص انجام دهید تا دستگاه سلامت خود را داشته باشد و بدرستی کار کند. در این صورت شما از هزینه های ثانویه ای که ممکن است در اثر سرویس نکردن کولر رخ دهد دوری می کنید.

سرویس کولر آبی در تهران

هزینه تعمیر کولر آبی

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر کولر آبی ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256