021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

لوگوی شرکت ژنرال پویا(generalpouya)

نصب ، تعمیر و سرویس کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) توسط نمایندگی ژنرال پویا (generalpouya) در تهران وکرج

با شروع فصل گرما افرادی که از کولر آبی استفاده می کنند بفکر سرویس و راه اندازی آن می افتند . برخی ترجیح می دهند این کار را خودشان انجام دهند . اما در صورتی که سرویس سالیانه کولرآبی را به تکنسین بسپارید علاوه بر انجام اقدامات لازم دستگاه را بطور کلی هم عیب یابی و کنترل می‌شود تا در صورت امکان از خراب شدن در آینده پیشگیری کنید.

کار با کولرآبی

نمایندگی تعمیر کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) در تهران و کرج

اگر کولر شما ایرادی پیدا کرده کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی کولر آبی را به متخصصان نمایندگی ژنرال پویا (generalpouya)  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید..

اگر به دنبال تعمیرکار کولر آبی می گردید ما به شما تکنسین  را پیششنهاد می کنیم .

هرزمان احساس کردید برای تعمیر کردن کولر به یک تعمیرکار خوب و خبره  نیاز دارید می‌توانید روی خدمات تکنسین حساب کنید.

بدلیل دشواری انتقال کولرآبی به تعمیرگاه تکنسین تصمیم به فرستادن تعمیرکاران مجرب به محل مورد نظر شما گرفته و تنها با یک تماس یک تعمیرکار حرفه ای و مجهز در اسرع وقت برایتان ارسال خواهد شد . تمامی خدمات دارای گارانتی ۹۰ روزه هستند  تا در صورت نیاز دوباره بررسی و درست شوند .

تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار کولرآبی ژنرال پویا بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر کولرآبی در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدنصب کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) توسط نمایندگی ژنرال پویا در تهران و کرج

محیط مناسب نصب کولر آبی

حتما در اطراف کولر فضای خالی در در نظر بگیرید تا هوا بخوبی امکان حرکت به داخل را داشته باشد .

اگر امکان نصب کولر در سایه را ندارید می‌توانید از تکنسین بخواهید با نصب یک سایه بان بازدهی کولر را چندین برابر کند .

نصب اصولی و صحیح کولرآبی اهمیت بالایی دارد زیرا در غیر این صورت ممکن است بمرور زمان مشکلاتی  در آینده برایش پیش بیاید.

متخصصین مجموعه نمایندگی مجاز تکنسین با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی آماده نصب مدرن ترین کولرها و اقداماتی مثل انتخاب جای مناسب  تعمیر و راه اندازی دستگاه هستند.خدمات پس از فروش کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) در تهران و کرج

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  ژنرال پویا (generalpouya) به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya)  در نمایندگی مجاز تعمیرات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده ازکولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ژنرال پویا (generalpouya) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

کولرآبی

گارانتی تعمیرات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya)

تمامی خدمات و تعمیرات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات کولرآبی نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


تکنسین متخصص و با تجربه

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.

سرویس کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) در تهران و کرج

اگر برای سرویس کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) نیاز به سرویسکار مجرب دارید ما به شما تکنسین را پیشنهاد میکنیم .

بعد از یکسال از کارکرد کولرآبی ، حتما باید دستگاه کاملا چک شود و برای استفاده مجدد در ابتدای فصل گرما سرویس شود.

استفاده درست و سرویس بموقع کولرآبی به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در کولرآبی را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس کولرآبی توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.

مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya)


خنک نکردن کولر ژنرال پویا (generalpouya)

خنک نکردن ممکن است بعلت کم بودن یا عدم وجود آب در تشتک و یا پاره بودن شلنگ رابط و یا مسایل دیگر بوجود بیاید . دقت کنید که با دستکاری غیر اصولی ممکن است مشکل بد تر شود و هزینه بیشتری برایتان داشته باشد.اگر شناخت کامل از مراحل کار ندارید بهتر است از تکنسین بخواهید این کار را انجام دهد.

کولرآبی

صدای مزاحم کولر ژنرال پویا (generalpouya)

این صدا گاه بعلت شل بوده پولی ها و یا تسمه بوجود می آید و در برخی موارد هم ایراد از موتور فن می باشد که باید یک تعمیرکار مجرب آن را تعمیر کند .

سرریز شدن کولر ژنرال پویا (generalpouya)

قسمت فلوتر را چک کنید .

کم باد شدن کولر ژنرال پویا (generalpouya)

کم قدرت شدن کولر آبی می تواند در صورت طولانی بودن کانال کولر و یا بسته بودن محیط اطراف رخ دهد شاید هم علتش نچرخیدن توربین هوا باشد .


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس کولرآبی ژنرال پویا (generalpouya) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256