021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعمیرگاه ظرفشویی دوو

تعمیرات تخصصی ظرفشویی دوو

تکنسین ارائه دهنده تعمیرات ماشین ظرفشویی بصورت حرفه ای و آنلاین است که بهترین سطح خدمات ظرفشویی دوو مانند نصب . تعمیرات و سرویس ماشین ظرفشویی دوو (daewoo) با قیمت مقرون به صرفه انجام میدهد .

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو (daewoo) دوو (daewoo) در تهران و کرج

در صورتی که ماشین ظرفشویی دوو (daewoo) شما مشکلاتی مثل خشک نشدن ظروف. صدای مزاحم . نشتی آب یا ارور و مشکلات دیگری پیدا کرده است کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی ماشین ظرفشویی دوو را به تکنسین نمایندگی دوو بسپارید تادر سریع ترین زمان به محل شما اعزام شود.

با اینکه ماشین ظرفشویی های مدرن  چند دهه کار می کنند ، اما بعضی قسمت های آن ها به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارد یعنی ممکن است آبپاش ها و شیلنگ ها تا زمانی که خراب شوند نادیده گرفته شوند و یا فیلترهای آب سخت  بقدری کار کنند تا املاح آب باعث مسدودی آن ها بشود.

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار ظرفشویی دوو بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر ماشین ظرفشویی در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.گارانتی تعمیرات ظرفشویی دوو (daewoo)

تمامی خدمات و تعمیرات ماشین‌ظرفشویی دوو (daewoo) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین‌ظرفشویی دوو (daewoo) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


نصب ماشین‌ظرفشویی دوو (daewoo) در تهران و کرج

جالب است بدانید بیشتر مشکلاتی که در آینده امکان دارد باعث خرابی و یا حتی آسیب  جدی به ماشین ظرفشویی شما شود، ریشه در نصب غیر اصولی و غیر تخصصی آن دارد.

پس بهتر است برای نصب ماشین ظرفشویی با تکنسین مشورت کنید

نصب وتعمیرات ماشین ظرفشویی به خصوص برند های خارجی مانند دوو (daewoo)، به علت تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند. و انجام نصب وتعمیرات توسط افراد ناوارد می تواند هزینه ها و خسارات زیادی را برای شما به بار آورد. ، تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.تکنسین متخصص و با تجربه

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.

کار با ماشین ظرفشویی

سرویس ماشین ظرفشویی دوو (daewoo) در تهران و کرج

استفاده درست و سرویس بموقع ماشین ظرفشویی به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در ماشین ظرفشویی را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس ماشین ظرفشویی دوو توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.


خدمات پس از فروش ماشین ظرفشویی دوو (daewoo) در تهران و کرج

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی لوازم خانگی دوو (daewoo) است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  دوو (daewoo) به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از لوازم خانگی دوو (daewoo) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات ماشین ظرفشویی دوو (daewoo)  در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی دوو (daewoo) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

کار با ماشین ظرفشویی

مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات ماشین‌ظرفشویی دوو (daewoo)


 کثیف ماندن ظروف در ظرفشویی دوو

شاید این مشکل با رعایت نکردن اصول استفاده از ماشین ظرفشویی دوو بوجود آمده باشد. آیا دستگاه دوو خود را بیش از حد پر می کنید؟ آیا دستگاه دوو می تواند حرکت چرخشی را در هر یک از بازوهای اسپری خود به راحتی انجام دهد؟ آیا قبل از قرار دادن ظروف در دستگاه، غذای موجود بر روی آن را تمیز می کنید؟

پس از اینکه مطمئن شدید مشکل از کاربری غلط شما نیست، میتوانید مشکلات دستگاه را پیدا کنید. در صورت یافتن هر گونه روغن ریزی، انسداد در صفحه فشار و درزگیر درب باشید. مشکل همینطور می تواند مشکل از بازوهای اسپری کننده دستگاه دوو شما باشد، پس سعی کنید بازوهای بالا و پایینی را با دستان خود بچرخانید تا مطمئن شوید که  به راحتی می توانند چرخش کنند.

اگر بازو ه نمیچرخند، یا  آنها در خاک یا آلودگی ها مدفون شده اند، باید اول آنها را تمیز کنید. برای انجام این کار، بازوها را جدا کنید و آنها را به آرامی با مسواک و تمیزکننده لوله تمیز کنید. پس از تعویض، سعی کنید یک چرخه کامل را مجددا اجرا کنید و ببینید که آیا مشکل حل شده و ظروف شما به خوبی تمیز می شوند.

ماشین ظرفشویی

نشتی آب ظرفشویی دوو

پس از بررسی درب ماشین ظرفشویی و درزگیر آن به دنبال هر گونه ترک، آسیب دیدگی و یا باقی مانده های بزرگ بگردید که امکان دارد مانع بسته شدن کامل درب دستگاه دوو شما شود. درزگیر درب دستگاه دوو خود را با یک ضد عفونی کننده تمیز کرده و اگر هر گونه ترک های بزرگ میبینید، احتمالا باید درزگیر را تعویض کنید.

سوئیچ شناور، مکانیسمی که میزان آب در ماشین ظرفشویی دوو شما را نشان می دهد، امکان دارد در موقعیت پایین گیر کرده باشد. این می تواند باعث شود دستگاه دوو شما بیش از حد پر شود و آب بر روی زمین نشت کند. اگر سوئیچ شناور شما گیر کرده باشد، اول آن را تمیز کنید و هر پلاستیک، رشته یا هر چیز دیگری را که ممکن است از کارکرد درست آن جلوگیری کند را جدا کنید.


خشک نشدن ظروف در ظرفشویی دوو

در اکثر موارد، ایراد از عنصر حرارت دهنده ماشین ظرفشویی دوو است. در غیر اینصورت، ترموستات بالايي (دستگاهي که مانع از گرم شدن بیش از حد دستگاه ظرفشويي دوو شما مي شود) را چک کنيد. یک ترموستات خراب می تواند باعث خاموش شدن عنصر حرارت دهنده پیش  از خشک شدن کامل ظروف شود.

می توانید حد بالایی دستگاه را در پایین وان ماشین ظرفشویی دوو مستقر در پشت پانل دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از یک مولتی متر برای بررسی دستگاه دوو استفاده کنید. در نهایت، توزیع کننده شستشو را چک کنید تا مطمئن  خالی نیست و به درستی عملیات توزیع را انجام می دهد. بدون این بخش، ظروف شما کاملا خشک نمی شوند.


بوی بد ظرفشویی دوو

غذای باقیمانده احتمالا باعث ایجاد بوی بد شده اند. درون دستگاه دوو خود را با دقت بررسی کنید و صفحه ماشین ظرفشویی دوو (واقع در پایین دستگاه) را تمیز کنید. شما ممکن است از مقدار کثیفی صفحه نمایش دستگاه خود تعجب کنید.اگر ماشین ظرفشویی دوو شما  بوی شیمیایی داشته باشد، احتمالا یک ظرف پلاستیکی  بر روی عنصر حرارت دهنده افتاده و ذوب شده باشد. ایده خوبی است که ماشین ظرفشویی دوو خود را با دقت بارگذاری کرده و قبل از شستن ظروف آن ها را تمیز کنید تا از ایجاد بوی ناخواسته جلوگیری شود.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین‌ظرفشویی دوو (daewoo) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256