021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

لوگوی شرکت اتمسفر(atmosphere)

تعمیرات و سرویس فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) توسط نمایندگی اتمسفر (atmosphere) در تهران وکرج

فن‌کویل به‌عنوان یکی از تجهیزات کاربردی سرمایشی و گرمایشی شناخته می‌شود که توانسته در مجتمع‌های مسکونی مانند برج‌ها و آپارتمان‌ها و در مجتمع‌های اداری و تجاری مانند بیمارستان‌ها و اداره‌جات مورداستفاده قرار گیرد.

کارایی فن‌کویل اتمسفر عالی است و می‌تواند بعنوان سیستم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان‌های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار بگیرد استفاده از آن‌ها، به‌گونه‌ای یک تیر و دو نشان است .

اما فن‌کویل اتمسفر نیز  با مشکلاتی مواجه میشود و به تعمیر نیاز پیدا میکند؛ اما برای تعمیر فن‌کویل اتمسفر از چه کسی کمک بگیریم؟ تعمیرکار فن‌کویل اتمسفر در نزدیکی ما کیست؟ برای اسیدشویی مدار فن‌کویل اتمسفر به کجا مراجعه کنیم؟ اگر به‌دنبال تعمیر فن‌کویل اتمسفر و یا نصب فن‌کویل اتمسفر هستید ما به شما کمک می‌کنیم زودتر به خواسته خود برسید.

کار با فن‌کویل

نمایندگی تعمیر فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) اتمسفر (atmosphere) در تهران و کرج

اگر فن‌کویل شما ایرادی پیدا کرده کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی فن‌کویل اتمسفر را به متخصصان نمایندگی اتمسفر (atmosphere)  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات فن‌کویل اتمسفر و نه تعویض آنها قرار می دهند.

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار ظرفشویی اتمسفر بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر فن‌کویل در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدخدمات پس از فروش فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) در تهران و کرج

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  اتمسفر (atmosphere) به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل اتمسفر (atmosphere)  در نمایندگی مجاز تعمیرات فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده ازفن‌کویل اتمسفر (atmosphere) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی اتمسفر (atmosphere) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

فن‌کویل

گارانتی تعمیرات ظرفشویی اتمسفر (atmosphere)

تمامی خدمات و تعمیرات فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات فن‌کویل نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


تکنسین متخصص و با تجربه

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.

سرویس فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) در تهران و کرج

اگر برای سرویس فن‌کویلاتمسفر (atmosphere) نیاز به سرویسکار مجرب دارید ما به شما تکنسین را پیشنهاد میکنیم .

بعد از یکسال از کارکرد فن‌کویل اتمسفر ، حتما باید دستگاه کاملا چک شود و برای استفاده مجدد سرویس شود.

استفاده درست و سرویس بموقع فن‌کویل اتمسفر به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در فن‌کویل اتمسفر را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس فن‌کویل اتمسفر توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.


هواگیری فن‌کویل اتمسفر

اگر فن‌کویل اتمسفر شما دارای پیچ هواگیری دستی باشد می توانید براحتی بدون نیاز به کمک متخصص یا ابزار حرفه ای خودتان اینکار را انجام دهید. اما در صورت عدم وجود شیر هواگیری در فن کویل اتمسفر بهتر است اینکار را به تکنسین بسپارید .مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات فن‌کویل اتمسفر (atmosphere)


 صدا دادن فن‌کویل اتمسفر

صدای فن کویل ها اتمسفر گاه بدلیل خرابی بوش و یا بلبرینگ و در بعضی موارد خوردگی شافت موتور فن کویل اتمسفر می باشد . بهتر است اگر اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات فنی فن‌کویل اتمسفر ندارید از تکنسین متخصص کمک بخواهید .

فن‌کویل

خاک گرفتگی فیلتر‌ها فن‌کویل اتمسفر

بسته به نوع فیلتر های فن‌کویل اتمسفر تکنسین باید پس از استفاده چند ماهه آن را گردگیری و یا تعویض کند. پس از سرویس پره ها فن‌کویل مثل روز اول با قدرت و خوب کار می کند.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل اتمسفر (atmosphere) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256