021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

لوگوی شرکت ساراول(saravel)

تعمیرات و سرویس فن‌کویل ساراول (saravel) توسط نمایندگی ساراول (saravel) در تهران وکرج

فن‌کویل به‌عنوان یکی از تجهیزات کاربردی سرمایشی و گرمایشی شناخته می‌شود که توانسته در مجتمع‌های مسکونی مانند برج‌ها و آپارتمان‌ها و در مجتمع‌های اداری و تجاری مانند بیمارستان‌ها و اداره‌جات مورداستفاده قرار گیرد.

کارایی فن‌کویل ساراول عالی است و می‌تواند بعنوان سیستم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان‌های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار بگیرد استفاده از آن‌ها، به‌گونه‌ای یک تیر و دو نشان است .

اما فن‌کویل ساراول نیز  با مشکلاتی مواجه میشود و به تعمیر نیاز پیدا میکند؛ اما برای تعمیر فن‌کویل ساراول از چه کسی کمک بگیریم؟ تعمیرکار فن‌کویل ساراول در نزدیکی ما کیست؟ برای اسیدشویی مدار فن‌کویل ساراول به کجا مراجعه کنیم؟ اگر به‌دنبال تعمیر فن‌کویل ساراول و یا نصب فن‌کویل ساراول هستید ما به شما کمک می‌کنیم زودتر به خواسته خود برسید.

کار با فن‌کویل

نمایندگی تعمیر فن‌کویل ساراول (saravel) ساراول (saravel) در تهران و کرج

اگر فن‌کویل شما ایرادی پیدا کرده کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی فن‌کویل ساراول را به متخصصان نمایندگی ساراول (saravel)  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات فن‌کویل ساراول و نه تعویض آنها قرار می دهند.

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار ظرفشویی ساراول بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر فن‌کویل در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل ساراول (saravel) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدخدمات پس از فروش فن‌کویل ساراول (saravel) در تهران و کرج

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی فن‌کویل ساراول (saravel) است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  ساراول (saravel) به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از فن‌کویل ساراول (saravel) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل ساراول (saravel)  در نمایندگی مجاز تعمیرات فن‌کویل ساراول (saravel) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده ازفن‌کویل ساراول (saravel) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل ساراول (saravel) در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی ساراول (saravel) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

فن‌کویل

گارانتی تعمیرات ظرفشویی ساراول (saravel)

تمامی خدمات و تعمیرات فن‌کویل ساراول (saravel) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات فن‌کویل نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


تکنسین متخصص و با تجربه

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.

سرویس فن‌کویل ساراول (saravel) در تهران و کرج

اگر برای سرویس فن‌کویلساراول (saravel) نیاز به سرویسکار مجرب دارید ما به شما تکنسین را پیشنهاد میکنیم .

بعد از یکسال از کارکرد فن‌کویل ساراول ، حتما باید دستگاه کاملا چک شود و برای استفاده مجدد سرویس شود.

استفاده درست و سرویس بموقع فن‌کویل ساراول به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در فن‌کویل ساراول را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس فن‌کویل ساراول توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.


هواگیری فن‌کویل ساراول

اگر فن‌کویل ساراول شما دارای پیچ هواگیری دستی باشد می توانید براحتی بدون نیاز به کمک متخصص یا ابزار حرفه ای خودتان اینکار را انجام دهید. اما در صورت عدم وجود شیر هواگیری در فن کویل ساراول بهتر است اینکار را به تکنسین بسپارید .مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات فن‌کویل ساراول (saravel)


 صدا دادن فن‌کویل ساراول

صدای فن کویل ها ساراول گاه بدلیل خرابی بوش و یا بلبرینگ و در بعضی موارد خوردگی شافت موتور فن کویل ساراول می باشد . بهتر است اگر اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات فنی فن‌کویل ساراول ندارید از تکنسین متخصص کمک بخواهید .

فن‌کویل

خاک گرفتگی فیلتر‌ها فن‌کویل ساراول

بسته به نوع فیلتر های فن‌کویل ساراول تکنسین باید پس از استفاده چند ماهه آن را گردگیری و یا تعویض کند. پس از سرویس پره ها فن‌کویل مثل روز اول با قدرت و خوب کار می کند.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل ساراول (saravel) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256