021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

لوگوی شرکت تهویه(tahvie)

تعمیرات و سرویس فن‌کویل تهویه (tahvie) توسط نمایندگی تهویه (tahvie) در تهران وکرج

فن‌کویل به‌عنوان یکی از تجهیزات کاربردی سرمایشی و گرمایشی شناخته می‌شود که توانسته در مجتمع‌های مسکونی مانند برج‌ها و آپارتمان‌ها و در مجتمع‌های اداری و تجاری مانند بیمارستان‌ها و اداره‌جات مورداستفاده قرار گیرد.

کارایی فن‌کویل تهویه عالی است و می‌تواند بعنوان سیستم سرمایشی و گرمایشی در ساختمان‌های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار بگیرد استفاده از آن‌ها، به‌گونه‌ای یک تیر و دو نشان است .

اما فن‌کویل تهویه نیز  با مشکلاتی مواجه میشود و به تعمیر نیاز پیدا میکند؛ اما برای تعمیر فن‌کویل تهویه از چه کسی کمک بگیریم؟ تعمیرکار فن‌کویل تهویه در نزدیکی ما کیست؟ برای اسیدشویی مدار فن‌کویل تهویه به کجا مراجعه کنیم؟ اگر به‌دنبال تعمیر فن‌کویل تهویه و یا نصب فن‌کویل تهویه هستید ما به شما کمک می‌کنیم زودتر به خواسته خود برسید.

کار با فن‌کویل

نمایندگی تعمیر فن‌کویل تهویه (tahvie) تهویه (tahvie) در تهران و کرج

اگر فن‌کویل شما ایرادی پیدا کرده کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی فن‌کویل تهویه را به متخصصان نمایندگی تهویه (tahvie)  بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات فن‌کویل تهویه و نه تعویض آنها قرار می دهند.

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار ظرفشویی تهویه بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر فن‌کویل در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل تهویه (tahvie) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدخدمات پس از فروش فن‌کویل تهویه (tahvie) در تهران و کرج

خدمات پس از فروش یکی از مهمترین اهداف بارازیابی فن‌کویل تهویه (tahvie) است که توانسته است  در طی سال‌ها تلاش در صدها نمایندگی تعمیرات  تهویه (tahvie) به خریداران خدمت گذاری کند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده از فن‌کویل تهویه (tahvie) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل تهویه (tahvie)  در نمایندگی مجاز تعمیرات فن‌کویل تهویه (tahvie) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

با وجود این خدمات، حتی بعد از سال ها استفاده ازفن‌کویل تهویه (tahvie) اگر مشکلی هر چند کوچک داشته باشید تیم فنی خدمات فن‌کویل تهویه (tahvie) در نمایندگی مجاز تعمیرات لوازم خانگی تهویه (tahvie) در سراسر ایران در کمترین زمان ممکن آماده خدمت رسانی به شما هستند.

فن‌کویل

گارانتی تعمیرات ظرفشویی تهویه (tahvie)

تمامی خدمات و تعمیرات فن‌کویل تهویه (tahvie) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 90 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک نمایندگی تعمیرات فن‌کویل نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


تکنسین متخصص و با تجربه

تکنسین های این مجموعه با شرکت در دوره ی متد های بروز در زمینه تعمیرات با همه مدل ها آشنا می شوند و بهترین انتخاب برای درخواست خدمات هستند.

سرویس فن‌کویل تهویه (tahvie) در تهران و کرج

اگر برای سرویس فن‌کویلتهویه (tahvie) نیاز به سرویسکار مجرب دارید ما به شما تکنسین را پیشنهاد میکنیم .

بعد از یکسال از کارکرد فن‌کویل تهویه ، حتما باید دستگاه کاملا چک شود و برای استفاده مجدد سرویس شود.

استفاده درست و سرویس بموقع فن‌کویل تهویه به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در فن‌کویل تهویه را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس فن‌کویل تهویه توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.


هواگیری فن‌کویل تهویه

اگر فن‌کویل تهویه شما دارای پیچ هواگیری دستی باشد می توانید براحتی بدون نیاز به کمک متخصص یا ابزار حرفه ای خودتان اینکار را انجام دهید. اما در صورت عدم وجود شیر هواگیری در فن کویل تهویه بهتر است اینکار را به تکنسین بسپارید .مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات فن‌کویل تهویه (tahvie)


 صدا دادن فن‌کویل تهویه

صدای فن کویل ها تهویه گاه بدلیل خرابی بوش و یا بلبرینگ و در بعضی موارد خوردگی شافت موتور فن کویل تهویه می باشد . بهتر است اگر اطلاعات کافی در زمینه تعمیرات فنی فن‌کویل تهویه ندارید از تکنسین متخصص کمک بخواهید .

فن‌کویل

خاک گرفتگی فیلتر‌ها فن‌کویل تهویه

بسته به نوع فیلتر های فن‌کویل تهویه تکنسین باید پس از استفاده چند ماهه آن را گردگیری و یا تعویض کند. پس از سرویس پره ها فن‌کویل مثل روز اول با قدرت و خوب کار می کند.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس فن‌کویل تهویه (tahvie) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256