021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعمیرگاه پکیج لورچ

تعمیرات تخصصی پکیج لورچ

تکنسین یک مرکز تعمیرات پکیج بصورت حرفه ای و آنلاین است که بالاترین سطح خدمات پکیج مانند نصب . تعمیرات و سرویس رادیاتور و شوفاژ را با قیمت مقرون به صرفه انجام میدهد .تعمیر پکیج دیواری لورچ

اگر با مشکلاتی مثل گرم نکردن . صدای مزاحم . مشکل گرفتگی لوله  های پکیج یا ارور و مشکلات دیگر پکیج شوفاژ و رادیاتور مواجه شده اید کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی پکیج را به متخصصان تعمیر پکیج لورچ بسپارید تادر سریع ترین زمان به کمک شما بیاید.

تعمیرات پکیج به خصوص برند هایی  مانند لورچ (lorch)، به دلیل تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار است. و انجام این تعمیرات توسط افراد ناوارد می تواند هزینه ها و خسارات زیادی را برای شما به بار آورد. ، تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.

تعمیرات پکیج لورچ

نصاب دستگاه موظف است قبل از نصب پکیج شوفاژ یا رادیاتور و یا باز کردن کارتن دستگاه از درست و بودن و صحت موارد ایمنی گفته شده در بالا اطمینان پیدا کند و موارد را چک کند. درصورت عدم مغایرت پکیج با شرایط محیط تکنسین  موظف است پکیج دیواری را مناسب متراژ و شرایط محیط تعویض نماید. تاسیسات ساختمان باید توسط تکنسین پکیج دیوار  بررسی و کنترل شود و درصورت وجود مشکل در تاسیسات ساختمان شامل آب، برق، گاز، شیرآلات و دودکش ها پکیج نباید نصب شود تا مشکلات احتمالی رفع گردد.

اگر برای نصب پکیج از قبل محافظ استاندارد برق و صافی یا صافی مغناطیسی استاندارد جهت محافظت از پکیج در برابر کثیفی ها یا سنگینی آب تهیه نشده باشد، نصاب موظف است قبل از نصب دستگاه این موارد را یادآوری کند. درصورت عدم رعایت این موارد پکیج شوفاژ یا رادیاتور نباید نصب شود.


گارانتی تعمیرات لورچ با گارانتی 100 روزه

تمامی خدمات و تعمیرات پکیج لورچ (lorch) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 100 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی پکیج نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پکیج دیواری لورچ مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدسایر برندهای پکیج

سرویس پکیج لورچ

استفاده درست و سرویس بموقع پکیج به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در پکیج را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

‌سرویس پکیج دیواری لورچ توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.

نصب اصولی و صحیح پکیج شوفاژ یا رادیاتور اهمیت بالایی دارد زیرا در غیر این صورت ممکن است بمرور زمان مشکلاتی  در آینده برایش پیش بیاید.

سرویس پکیج لورچ

امروزه با توجه به فناوری مدرن موجود در پکیچ ها نصب آن ها گاه نیازمند اقدامات پیچیده و تخصصی و تنظیمات لوله کشی و گاز مناسب با کشور ایران هستند . متخصصین مجموعه تکنسین با سال ها تجربه در زمینه نصب و راه اندازی آماده نصب مدرن ترین پکیج شوفاژ یا رادیاتور ها و اقداماتی مثل انتخاب جای مناسب . تراز کردن و راه اندازی اتصالات گاز هستند.


مشکلات رایج و راه های رفع ایرادات پکیج لورچ (lorch)


 نبود گرما و آب گرم در پکیج لورچ

  • خرابی دریچه، خرابی هواکش پکیج، خرابی ترموستات یا سطح کم آب در مخزن پکیج به عنوان علل این مشکل مطرح هستند.

نشت آب و چکه کردن در پکیج لورچ

  • گاهی اوقات شل شدن اتصال یا نشتی لوله پکیج منجر به کم شدن فشار یا تاثیرگذاری در بخش های دیگر می شود. باید از محکم بودن اتصالات و نبودن حفره در مخزن مطمئن شوید.

صدای ناهنجاردای  و صدای سوت شوفاژ لورچ

  • این مشکل ممکن است در اثر وجود ذرات آهک در مبدل حرارتی باشد. بهتر است بدانید که رسوبات ناشی از آب بسیار مخرب است و می تواند باعث صدمه دیدن پکیج و رادیاتور شود. این رسوبات باعث کم شدن فشار آب خواهد شد. پس سعی کنید همیشه از رسوب گیر در سر راه آب و پکیج خود استفاده کنید و  در هر فصل فیلتر های داخل مخزن را تعویض کنید


 خارج شدن نور پیلوت در پکیج زمینی و دیواری

  • این اتفاق معمولا به علت شکسته شدن ترموکوپل است. ترموکوپل وسیله ای است که برای اندازه گیری و اعلام دما استفاده می شود. از بین رفتن عایق و یا شکسته شدن مهر و موم استفاده شده در پکیج می تواند علت خارج شدن نور و آتش پیلوت باشد.

 افت فشار در پکیج لورچ

  • علل مختلفی برای افت فشار وجود دارد. به جز از تاثیراتی که خارج از پکیج و سیستم شوفاژ دیواری است، مواردی مانند آسیب دیدن شیر تخلیه فشار یا نشتی داخل سیستم از دیگر دلایل افت فشار در داخل پکیج های شوفاژ است.

 یخ زدن لوله پکیج زمینی لورچ

  • اگر پکیج خطایی برای سرد بودن را نشان می دهد، باید یک بار پکیج را خاموش و روشن( ریستارت )  کنید. اگر سردی همچنان باقی بماند احتمالا لوله حاوی مواد مایع است یا منجمد شده است.

 گرم نشدن رادیاتور لورچ

  • این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بهتر این است که ابتدا رادیاتور ها را هواگیری کنید. اگر مشکل حل نشد، احتمالا پمپ پکیج دچار مشکل شده است.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس پکیج دیواری لورچ مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256