021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


تکنسین دارای تیم حرفه ای تعمیر و تیم پشتیبانی پاسخگو می باشد که بالاترین سطح خدمات حرفه ای و مقرون به صرفه را با گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات جهت جلب رضایت شما ارائه می کند. تعمیر تخصصی انواع پکیج انواع برندها در سراسر تهران امکان پذیر می باشد. تنها لازم است به یکی از روش های فوق درخواست‌خدمات تعمیر یخچال ‌خود را ثبت و یا اعلام نمائید.تکنسین تو جیبته !

تیمی که از طرف تکنسین برای تعمیر اعزام می‌شوند، افرادی هستند که آموزش‌ها و دوره‌های تخصصی خاص هر برند را متناسب با وسیله و لوازم خانگی که بعدا آن را تعمیر خواهند کرد، گذرانده‌اند و پس از گذشتن از آزمون‌های ویژه‌ای موفق به کسب این جایگاه شده‌اند. این تکنسین‌های مربوط انواع وسیله و ابزارهای خاص تعمیر خودشان را به همراه دارند و با استفاده از تجهیزاتی که تیم ما در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد، برای خدمت رسانی به شما حاضر می‌شوند. و هم‌چنین این تیم تمامی سعی خود را بر این مسئله خواهند گذاشت که ابتدا وسایل شما را تعمیر کند و در صورتی که قطعه مورد نظر در لوازم شما قابلیت تعمیر نباشد، آن را با قطعات اصل تعویض خواهند نمود.

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر یخچال فریزر را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

درصورتی که گارانتی لوازم خانگی شما به پایان رسیده است، تیم تکنسین به صورت تخصصی، تعمیر لوازم خانگی شما را به عهده می‌گیرد. این مرکز این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا در سریع‌ترین زمان و با هزینه‌ای مقرون به صرفه‌تر نسبت به سایر شرکت‌های تعمیر مشکل دستگاه و لوازم خانگی شما را برطرف ‌نماید. تیم مجرب ما طی آموزش‌هایی که برای هر برند خاص در دوره‌ای مجزا دیده‌اند، این توانایی را دارند که به محلی که شما درخواست کنید بیایند و لوازم خانگی شما را عیب‌یابی کنند و در صورت تعمیر قطعات به تعمیر آن، و در صورت غیرکارا بودن قطعه، آن را با قطعات اورجینال همان برند برای شما تعویض نمایند. هم‌چنین پس از برطرف کردن نقص‌های لوازم شما، تیم تکنسین جهت حسن انجام کار، برای تعمیر و قطعات مورد استفاده برای شما ضمانت ۱۰۰ روزه خواهد داد.

متخصصان تکنسین، پس از تعمیر، مشاوره و راهنمایی خاص در مورد استفاده از هر لوازم خانگی با نوع برند خاص خودشان را به شما خواهند داد. با تکنسین هم لوازم خانگی خود را تعمیر کنید و هم رایگان آموزش ببینید.تعمیر تخصصی انواع برند یخچال


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر ، نصب و سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود

مرکز تخصصی تعمیر تکنسین این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا برای سرویس و تعمیر و تعویض قطعات این وسیله‌ی پرکاربرد نیازی به پرداخت هزینه‌های بالا و مراجعات حضوری نباشد. در واقع اگر این امکان آن قدر اهمیت داشته باشد که با توجه به ابعاد و سایز و وزن یخچال‌ها، جا به جایی آن‌ها برای بردن به تعمیرگاه کار چندان راحتی نیست و مشقت خاص خودش را دارد. هم چنین ممکن است طی این جا به جایی شما خسارت بیشتری را به خود و زیان زیادی را به یخچال و قطعات آن وارد کنید. به مراجعه به تیم تکنسین تعمیرکار به منزل و یا محل کار شما آمده و یخچال مورد نظر شما را بررسی می‌کند و با توجه به آموزش‌هایی که برای تعمیر یخچال دیده است، مهارت خود را به کار می‌گیرد تا نقص مورد توجه در دستگاه یخچال فریزر شما بررسی و یافت کند. و بعد از آن با دقت و تخصص تمام به تعمیر آن بپردازد. و تمامی این اقدامات در طی چند ساعت در محلی که شما بخواهید انجام می‌شود.

پس از این باید این نکته را یادآور نمود که این تیم با توجه به سوابق حرفه‌ای خود در کار، همواره به شما این توصیه را خواهد داشت که به محض مشاهده‌ی عیب و نقص‌هایی در کارکرد یخچال خود، به سرعت در رفع و برطرف نمودن آن مسئله اقدام نمایید. با این کار هم جلوی خرابی‌های پیچیده‌تر را در دستگاه خود می‌گیرید و هم این که از هزینه‌های زیادی و اضافی جلوگیری خواهید نمود. هم چنین با سرویس‌های دوره‌ای و تعمیر فوری، در زمان‌‌های مشخص به صورت هر سال یک بار ‌و یا هر نیم سال یکبار، یخچال خود را تعمیر نمایید و آسودگی را به خانه‌تان و وسایل مصرفی آن برگردانید.


تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس یخچال فریزر و ساید بای ساید مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید

علاوه بر تعمیر دستگاهتان، متخصصان ما نکات و توصیه‌های مهمی را در رابطه با نگهداری و طرز استفاده صحیح از وسایل و خصوصا یخچال را به شما آموزش خواهند داد، که در ادامه‌ی نگهداری و کنترل خطرات در مورد خرابی‌ها و معیوب شدن دستگاه شما بسیار موثر است. در این صورت هم می‌توانید از دستگاه استفاده بهتری داشته باشید و هم می‌توانید به سرویس لوازم خانگی خود بپردازید و احتمال خرابی را در دفعات بعد به حداقل برسانید.


شارژ گاز یخچال

به طور اصولی نیاز هر یخچال ساید بای ساید به شارژ گاز زمانی است که یخچال به علت نشتی‌ای که در آن رخ داده است احتیاج به شارژ گاز داشته باشد. و این تشخیص این مسئله تنها با حضور تعمیرکار اتفاق می‌افتد. هم چنین امکان شارژ کردن مجدد یخچال برای کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند وجود ندارد. بلکه این امر نیازمند حضور یک متخصص و فردی با تجربه در این امر است. وقتی در یخچال گرفتگی لوله موئی به وجود می‌آید یخچال نمی‌تواند فضای داخلی خود را خنک کند. در این صورت این امر نشان می‌دهد که زمان مجدد شارژ گاز یخچال فرا رسیده است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که اکثر یخچال‌های خانگی در زمان جا به جایی غیراصولی دچار نشتی گاز می‌شوند. که این نشتی در اثر حمل و نقل هم در دو صورت اتفاق می‌افتد:

شارژ گاز یخچال

 • به صورت نشتی آشکاری است که گاز با فشار از محل نشتی بیرون زده و باعث جمع شدن روغن در محل نشتی می‌شود. در صورت رخ دادن این اتفاق نباید یخچال را به برق بزنید. و به محض مشاهده‌ی این اتفاق با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا شارژ مجدد یخچال انجام شود.
 • صورت دوم زمانی است که نشتی به صورت پنهان اتفاق می‌افتد و شما متوجه این اتفاق نمی‌شوید. در حین این نشتی از یخچال استفاده می‌کنید اما یخچال نمی‌تواند فضای داخلی خود را خنک نگه دارد.

در این صورت هم باید به تعمیرکاران و متخصصین نوع برند یخچال تماس بگیرید تا شارژ یخچال در محل مورد نظری که می‌خواهید انجام شود. هم چنین عملیات شارژ گاز نیازمند انجام چند مرحله‌ی تخصصی است که باید به خوبی انجام شود. شارژ یخچال‌های فریزر و ساید بای ساید یکی از تخصصی‌ترین قسمت‌های تعمیر است که علاوه بر تجربه به علم و تخصص ویژه در این زمینه نیاز دارد.

به طور کلی هر ماده‌ای که بتواند به راحتی در فضای برودتی جریان داشته باشد و گرما را از قسمت اوپراتور جذب کند و با حرکت به سمت کندانسور حرارت را در کندانسور به محیط پس دهد می‌تواند به عنوان سیال سرمازا و یا مبرد استفاده شود. با توجه به این که امروزه از جهت نبودن گاز مبرد خالص و ترکیب آن با سایر گازها و هوا، استفاده از این نوع گازهای ناخالص باعث آسیب زنندگی به دستگاه‌های تبرید و بخش‌های مختلف یخچال است. به همین دلیل است که قبل از خرید مبرد باید به میزان خالص بودن و ترکیبات آن دقت زیادی داشته باشید که این اطمینان فقط با دستگاه‌های تشخیص ترکیبات و خلوص مبرد انجام می‌گیرد. که می‌تواند برای تشخیص یک تا چندین مبرد قابل استفاده باشد. هم‌چنین مراحل نشت‌یابی در مورد یخچال به صورتی است که نیازمند وسایل خاصی چون مشعل هالید، نشت‌یاب الکترونیکی، نشت‌یاب با اشعه ماورابنفش و... است.


تعمیر موتور یخچال

موتور یا به اصطلاحی کمپرسور یخچال یکی از بخش‌های حیاتی و مهم یخچال است. این قسمت با انجام فرآیندهایی کار خود را انجام می‌دهد تا چرخه سرمازایی یخچال به طور کاملی برقرار شود. عمر مفید موتور یخچال به طور متوسط ده سال است. البته اگر مورد هیچ گونه ضربه‌ای واقع نشود و هیچ نوسانی در سلامت و راندمان آن صورت نگیرد. با این حال اگر در موتور یخچال شما اشکالی ایجاد شود می‌تواند به صورت صداهای آزاردهنده و هم‌چنین ناتوانی در سرماسازی برای یخچال و روشن شدن با یک صدای غیر عادی، روشن نشدن یخچال و... بروز پیدا کند. کمپرسور به طور مداوم عمل سرماسازی را در یخچال انجام می‌دهد.

تعمیر یخچال

اگر این قسمت از یخچال با اختلال روبه‌رو شود به طور کامل کارایی یخچال از بین می‌رود. به دلیل حساسیت این قطعه لازم است که از تعمیرکارانی ماهر و توانمند در تعمیر یخچال خود متناسب با نوع برند یخچال کمک بگیرید. که در صورت تعمیر صحیح موتور یخچال، عملکرد اولیه یخچال شما را باز می‌گرداند. هم چنین سوختگی یخچال در اثر اتصالات برق و هم چنین سوختگی خود موتور یخچال بروز پیدا کند. توجه داشته باشید که موتورهای یخچال جز کالاهای وارداتی محسوب می شوند و قیمت آن‌ها با قیمت روز دلار محاسبه می‌شود. و این قیمت هم به مدل و برند موتور بستگی دارد. که این نکته ممکن است حواس شما را برای مراقبت و نگهداری درست از یخچالتان بیشتر جمع کند. و هرگونه مشکل جزئی در مورد آن می‌تواند به هزینه‌ای هنگفت تبدیل شود.


سرویس یخچال

چرا باید یخچال فریزرتان را در بازه زمانی مشخص سرویس کنید؟

یخچال شما دستگاهی است که به طور شبانه‌روزی در منزل و یا محل کار شما کار می‌کند. یخچال‌ها بیش از هر ماشین دیگری به بررسی و چکاب‌های دوره‌ای نیازمندند. چرا که مدت زمان استفاده از آن‌ها در مقابل دیگر لوازم خانگی چندین برابر است و احتمال دچار اشکال شدن آن‌ها هم بیشتر می‌شود. چرا که خرابی این وسیله‌ی پر کاربرد در زندگی روزمره شما اختلال ایجاد می‌کند. لازم است که آگاهی خود را در مورد علائم خطری که یخچال از خود نشان می‌دهد آگاه باشید. در این صورت است که می‌تواند جلوی خطرهای جدی را در مورد لوازم خانگی‌تان بگیرد. و هوشمندانه‌تر و قبل‌تر از این مرحله، نیازمند اقدام پیشگیری قبل از درمان شماست.

سرویس یخچال


شارژ گاز یخچال هم یکی از نکات مهمی است که نباید آن را به زمان تعمیر و یا عقب‌تری موکول کنید. هم چنین یک سرویس سالانه که شامل همه این موارد به اضافه تعویض فیلتر و شست وشوی کندانسور است، تمام گفته‌های بالا را تکمیل می‌کند. برخی از قطعات یخچال که با مرور زمان خاصیت و کارایی اولیه خود را از دست می‌دهند و باید نسبت به تعویض آن‌ها به محض مشاهده اقدام کرد. که از جمله‌ی آن‌ها تعویض لاستیک دور درب یخچال می‌باشد. که بستگی به نوع جنس و کیفیت آن بایستی هر چند وقت یک بار عوض شود. این لاستیک پس از مدتی خشک می‌شود و آن چسبندگی اولیه را نخواهد داشت. و باعث می‌شود تا درب یخچال به خوبی کیپ نشود و هوای گرم وارد یخچال شود. و این کار وارد شدن هوای گرم حالتی را به وجود می‌آورد که در آن موتور یا کمپرسور یخچال باید بیشتر کار کند تا بتواند این ورود هوای گرم را جبران کند.

همه‌ی ما در وضعیت اقتصادی اکنون به دنبال راهی هستیم که هزینه‌های زندگی را کاهش دهیم و تا حد ممکن در صرف پول صرفه جویی کنیم. با توجه به نبود اطلاع رسانی‌های درست و هم چنین آموزش‌های دوره‌ای به کاربران لوازم خانگی از سوی برند تولید کننده، با وجود تمام نکاتی که ممکن است شما در مورد لوازم خانگی‌تان رعایت کنید اما این نکته هم وجود دارد که لوازم خانگی شما در نهایت استفاده دچار اشکال می‌شوند. و این تا حدودی در اثر ناآگاهی از چگونگی طرز استفاده و هم چنین عدم رعایت نکاتی است که معمولا در دفترچه‌های راهنما به تکرار ذکر می‌شوند. با این وجود شما باید درک کنید که همیشه هزینه‌های جانبی برای لوازم برقی و گازی‌ای که برای خانه‌تان از آن‌ها استفاده می‌کنید. دلیل مهم‌تری این است که برخی از کاربران سرویس‌های دوره‌ای و چکاب‌های هر چند وقت یکبار را در مورد لوازم خانگی‌شان کاری غیرواجب و دور از لزوم می‌دانند. در نظر داشته باشید که به طور کلی و در مورد هر وسیله‌ای، هزینه‌ای سرویس بسیار کمتر و به صرفه‌تر از هزینه‌های تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه است. و یا در صورتی که شما به علائم خطر و معیوبی دستگاهی که از آن استفاده می‌کنید، بی‌توجه باشید این فرض را هم در نظر بگیرید که با از کار افتادن آن وسیله، شما بایستی مجددا آن را خریداری کنید. و این مسئله هزینه برتر از دو حال قبلی است. بنابراین همیشه این توصیه به کاربران می‌شود که تا مسائل و نقص‌ها جزئی هستند می‌توانید جلوی آن‌ها را بگیرید. که با این کار باعث افزایش کارایی و مصرف بهینه‌ی نوع وسیله و ماشین می‌شوید. و هم چنین طول عمر مفید قطعات دستگاه را افزایش می‌دهید. و از این طریق هزینه‌های جانبی خود را هم کاهش می‌دهید.

برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس یخچال مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید

هم چنین تیم تکنیسن در هنگام سرویس یخچال تمامی قسمت‌های یخچال را از جمله گاز مبرد، کویل ها، فیلترها، تراز بودن یخچال، سیستم یخ زدایی، سیستم یخ ساز، و آب سرد کن و دیگر قسمت‌ها را بررسی می‌کند. که پس از بازدید کارهای لازم انجام خواهد شد.علائم خرابی یخچال

فهرستی از بیشترین مشکلاتی که برای یخچال‌ها پیش می‌آیند:

 • ‌در کمپرسور و یا همان موتور یخچال مشکلی پیش آمده باشد.
 • یخچال مثل ماه‌های ابتدایی، فضای داخلی را خنک نکند.
 • خنک شدن قسمت فریزر مثل سابق نباشد.
 • یخچال بدون برفک باشد، اما برفک تولید کند.
 • داخل یخچال آب بدهد.
 • بیرون از فضای یخچال نشتی آب دیده شود.
 • موتور یخچال بیش از اندازه‌ای که نرمال است، گرم شود.
 • یخ ساز یخچال برای کار کردن به مشکل برخورد کند و نتواند یخ بسازد.
 • با روشن شدن یخچال، صداهای غیرعادی از یخچال شنیده شود.
 • مواد غذایی‌ای که در یخچال نگهداری می‌کنید، زود فاسد شوند.
 • دمای یخچال تا حد قابل توجهی تغییر کند. آن هم در صورتی که درب یخچال بسته باشد.
 • لاستیک دور درب یخچال به خوبی بسته نشود. و قسمتی شیار مانند از درب یخچال باز باشد.
 • یخچال ارورهای مختلف نشان بدهد.
 • بوی بد و یا نامطبوع از یخچال.
 • یخچال به صورت اتومات کار نمی‌کند.
 • بدنه یخچال برق دارد.
 • خاموش نشدن یخچال و یا یکسره شدن یخچال
 • مقدار کمی آب بر روی طبقه زیرین فریزر وجود دارد.
 • داغ شدن بیش از حد موتور یخچال
 • یخچال در حین روشن بودن دچار لرزش می‌شود
 • موتور یخچال با سیکل مرتبی دچار خاموش و روشن شدن می‌شود
 • قطعات یخ ساخته شده کوچک و پوک هستند
 • قطعات یخ، بودار هستند و مزه‌ی بدی دارند.
 • قطعات یخ به کندی ساخته می‌شوند.
 • آب، بو و طعم بدی دارد.
 • فضای داخلی یخچال با وجود نظافت آن، بو می‌دهد.
 • ساید بای ساید نه آب می‌دهد و نه قطعات یخ تولید می‌کند.
 • درب یخچال به خوبی بسته نمی‌شود.
 • دمای واقعی با دمای تنظیم شده مغایرت دارد.
 • یخچال فریزر نمی‌تواند برفک زدایی کند.
 • قسمت فریزر سرد است و اما فضای داخلی یخچال گرم است.
 • اتصالات سیم کشی یخچال دچار مشکل شده است.

تعمیرکاران تیم تکنسین ابزارها و لوازم کافی را با خود به محلی که شما درخواست کنید، می‌آورند. تمام تخصص و تجربه خود را به کار می‌گیرند تا قسمت‌های مختلف در یخچال شما را بررسی و نقص مورد نظر را پیدا کنند. پس از تشخیص و عیب یابی همواره تلاش خواهند داشت که آن را تعمیر کنند. در صورتی که قطعه مورد نظر از یخچال خراب شده باشد و یا با تعمیر مشکل آن برطرف نشود، به دنبال این راه خواهند بود تا با کمترین هزینه قطعات یخچال شما را با قطعات اورجینال تعویض کنند. بدین ترتیب کار تعمیر در محل شما و با حضور تعمیرکاران تیم ما به درستی انجام می‌پذیرد. و در مقابل تعمیر ضمانتی ۱۰۰ روزه خواهند داشت.

پس بهتر آن است که چنانچه یخچال فریزرتان دچار ایرادی شد، با تکنسین  تماس حاصل نماییدتا تعمیرکاران ما  در اسرع وقت خود را به شما برسانند و به حل ایراد یخچال فریزرتان بپردازند. انوع تعمیر یخچال فریزر را از ما بخواهید.


هزینه تعمیر یخچال

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر یخچال ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشد


انواع یخچال فریزر و مصارف آن ها

یخچال‌های کوچک با نام‌های متفاوتی چون مینی، کامپکت و هتلی شناخته می‌شوند. که مناسب استفاده در محل‌های اداری و یا خوابگاه‌ها و یا اتاق‌های کوچک هستند. به متناسب ابعادشان این یخچال‌ها قیمت‌های کمتری نسبت به یخچال‌های بزرگ و ساید بای سایدها دارند. و دلیل دیگر این که قطعات و یا فناوری‌های پیشرفته‌ای در ساخت این نوع یخچال‌ها به کار گرفته نمی‌شود. معمولا این یخچال‌های کوچک با اندکی سروصدا و مصرف انرژی بالا همراه هستند. و با کیفیت پایینی ساخته می‌شوند. قسمتی به نام یخدان در بالای این یخچال‌ها تعبیه شده که به نوعی کارکرد همان فریزر را برای یخچال‌های بزرگ‌تر دارد. و برای فریز کردن مواد غذایی و آب از قسمت یخدان استفاده می‌شود. به طوری که درجه انجماد برای یخ بستن به صفر می‌رسد اما برای منجمد نگه‌داشتن در زمان‌های طولانی مناسب نیست. یکی از مسائلی که در مورد یخچال‌های کوچکی که دارای یخدان هستند، برفک زدن در قسمت یخدان است. که این به مراتب در یخچال‌های کوچک و اصطلاحا مینی اتفاق می‌افتد. اما در گروه دیگر به نام کامپکت‌ها، دستگاه‌ها و قسمت‌های فریزر به صورت مجزا ساخته می‌شوند. که فضاهای داخل آن به فضاهای کوچک و بزرگی تقسیم می‌شود.

معمول‌ترین نوع یخچال‌ها، یخچال‌هایی هستند که یک خط فریزر را از دیگر محفظه‌ی یخچال جدا می‌کند. این نوع یخچال‌ها که قدیمی‌ترین نوع آن محسوب می‌شوند. این نوع از یخچال‌ها برای کاربرهایی مناسب است که فضای کمتری برای نگهداری یخچال دارند. و یا می‌خواهند با خرید چنین ابعادی از یخچال، از فضا بیشترین استفاده را داشته باشند. در این نوع کلاس یخچال، دو نوع وجود دارند: یخچال‌هایی که فریزرشان در قسمت بالا قرار دارد و آن‌هایی که در قسمت پایین قرار دارد.

باید عنوان کرد که قرارگیری فریزر در قسمت بالا یا پایین، تفاوت‌های مهمی را ایجاد می‌کند. نسبت گنجایش فریزر در پایین نسبت به قرارگیری آن در بالا فضای بیشتری را می‌تواند داشته باشد. هم چنین امکان طبقه‌بندی در قسمت پایین برای فریزر وجود دارد. به این دلیل که در فریزرهای بالا نباید هیچ طبقه‌ای وجود داشته باشد. چون علاوه بر سخت کردن قرار دادن مواد غذایی و بسته‌ها در طبقات بالای فریزر، امکان افتادن کشوها نیز وجود دارد. از طرفی وجود این کشو‌ها در طبقات پایین اشکالی برای قراردادن و برداشتن مواد غذایی ایجاد نمی‌کند.


یخچال‌های ساید بای ساید

ساید بای سایدها نوع بزرگ‌تری از یخچال‌ها هستند. که در کنار هم قرار می‌گیرند. که یک طرف آن فریزر قرار دارد و در سمت دیگر یخچال. میزان فضای اشغال کننده در این نوع یخچال‌ها بسیار زیاد است. ولی به خاطر طراحی عمقی در ابتدای نگاه کردن به آن‌ها کوچک به نظر می‌رسند. اما بزرگ بودن فضای داخلی این امکان را به مصرف کننده می‌دهد تا ظروف و بسته‌هایی را با ابعاد بزرگ‌تر داخل یخچال بگذارد.

یخچال فریزرهای دوقلو

این مدل از یخچال‌ها زیرمجموعه‌ای از یخچال ساید بای ساید شناخته می‌شوند. این دو قسمت یخچال و فریزر، این بار به صورت مجزا ساخته شده‌اند. که می‌توان آن‌ها را به صورت جداگانه و یا به صورت کنار هم چیدمان کرد. به این صورت که آن‌ها را به صورت مجزا خریداری کرد و به صورت مجزا هم استفاده کرد. فریزرهای این یخچال‌ها هیچ شباهتی به ساید بای سایدها ندارند و عموما به جای طبقه، دارای کشو هستند و برای قسمت بیرونی آن‌ها یخساز و یا آبریز در نظر گرفته نمی‌شود.


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256