021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت


همه ما می‌‌دانیم که بخش زیادی از کار خانه با داشتن ماشین لباسشویی جبران می‌شود. عدم کارکرد ماشین لباسشویی به جهت مشکلاتی که برای آن بوجود می‌آید، زمان زیادی را از مصرف کنندگان برای شست‌و‌شوی لباس‌ها می‌گیرد.

خرابی ماشین لباسشویی که امروزه پرکاربردترین وسایل شست‌وشوی خانگی است، معضلی است که نه به دست خود کاربر قابل حل است و نه خیلی از افراد می‌دانند که در صورت خراب شدن آن، باید به کجا مراجعه کنند و برای تعمیر آن از کدام متخصصان کمک بخواهند.

هم چنین جابه‌جایی ماشین برای بردن به واحدهای تعمیرات، ممکن است صدماتی را به ماشین وارد کند که مشکلات بیشتری را رقم بزنند و علاوه بر آن وقت و هزینه‌ای که برای این جا‌به‌جایی صرف می‌شود، در مقابل تکنسین‌هایی که به منزل شما می‌آیند، آن هم در همان جایی که شما درخواست می‌کنید، و به تعمیر ماشین لباسشویی‌تان مشغول می‌شوند، قابل مقایسه نیست.


تکنسین تو جیبته !

با مراجعه به تعمیرکاران غیر استاندارد و اعتماد به هر تعمیرگاهی ممکن است با افراد ناوارد  روبرو شوید و تعمیر غیر اصولی دستگاهتان مشکل را حل نکند و یا موقتا درست شود و دوباره مشکل پیدا کند تعمیرگاه های غیر استاندارد به هیچ وجه ضمانتی به شما نمی دهندو اگر از نتیجه کار راضی نباشید پس از دریافت هزینه دیگر پاسخگو نیستند .

اگر هنوز ‌سرویسکار‌‌ مناسب برای تعمیر یخچال فریزر را انتخاب نکردید ما به شما‌تکنسین‌‌را پیشنهاد می کنیم چون تیمی تخصصی و خبره دارد که در تعمیر حرف اول را میزند.

پشتیبانی هفت روزه
سرویس در همان روز
ضمانت اصالت قطعات
گارانتی ۱۰۰ روزه خدمات

چرا تکنسین ؟

با انتخاب ‌تکنسین‌‌ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب به محل مورد نظر شما اعزام می شود و پس از بررسی مشکل ‌یخچال فریزر‌‌ آن را بصورت اصولی ‌سرویس‌‌ می کند اگر امکان تعمیر قسمت معیوب باشد بر خلاف تعمیرکاران سودجو که فورا آن را دور می اندازند تعویض بی مورد و پر هزینه انجام نمی دهد و فقط در صورت عدم امکان تعمیر قطعه آن را تعویض می کند تا هزینه اضافی محتمل نشوید.

پس از اتمام کار و تحویل وسیله بصورت روشن به شما ‌ضمانت نامه 100 روزه‌‌ ارائه می شود . تا اگر احتمالا دوباره با مشکل مواجه شدید با یک تماس خیلی سریع تکنسین را برای بازدید مجدد و انجام ‌تعمیر اعزام میکند.

مطمئن باشید خدمات تکنسین دارای بهترین ‌ضمانت‌‌ و کیفیت خواهد بود زیرا جلب رضایت بیشتر تاثیر زیادی بر پیشرفت و کسب و کار خواهد داشت .تعمیر تخصصی انواع برند لباسشویی


مجموعه تکنسین متخصص برندهای زیر در ارائه خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی اتوماتیک و معمولی میباشد و خدمات برای تمام برندهای زیر توسط متخصصین باتجربه و پشتیبانی کامل انجام میشود

یکی از علت‌های روشن نشدن ماشین لباسشویی، به وجود آمدن اشکال در قسمت موتور ماشین است.

اگر موتور کار نمی‌کند و یا صداهایی مانند وز وز یا هوم هوم از محفظه ماشین به گوش می‌رسد، یعنی این که موتور نیازمند تعمیر است. هم چنین علت اصلی تخلیه نشدن ماشین لباسشویی، خرابی در قسمت پمپ تخلیه است. البته شایع‌ترین مسئله‌ای که در مورد ماشین لباسشویی وجود دارد این است که، آسیب دیدن موتور ماشین باعث سرایت خرابی در دیگر قسمت‌ها می‌شود. توصیه می‌کنیم مشکل‌های کوچک که علت اصلی آن‌ها به موتور ماشین برمی‌گردد را جدی بگیرید.

البته باید توجه کنید که گاهی برای عیب‌یابی صحیح‌تر، بهتر است که نگاه ساده‌تری داشته باشید تا اشتباهات کوچک، و تشخیص‌های اشتباه نه وقتتان را تلف کند و نه هزینه روی دستتان بگذارد. ابتدا این که جریان برق برای ماشین برقرار است یا نه؟ یا این که مشکلی در پریز و یا دوشاخه‌ای که به آن وصل شده است، به وجود نیامده؟ در حالات پیچیده‌تر باید اتصالات آب را به ماشین چک کنید و یا قطعاتی که تامین کننده آب هستند. از تا خوردن شلنگ آب و شلنگ تخلیه،‌ تا هرز شدن شیر آب. اگر مشکل از برقراری اتصالات نباشد، باید به سرویس و تمیزکاری‌ها بپردازید. که گاها رسوب حاصل از آب و مواد شوینده در قسمت تخلیه ماشین، باعث بوی بد ماشین و لباس‌ها می‌شود.

گاه برای حل این مشکل می‌توان از محلول آب و سرکه و جوش‌شیرین کمک گرفت. که بایستی قبل از این که بخواهیم لباس را برای شست‌وشو داخل ماشین بیندازیم، ماشین را روی دور شست‌وشوی کند گذاشته تا رسوبات به وسیله‌ی محلول، حل شوند و از بین بروند. که اگر مشکل به این سادگی نبود، بایستی قطعات به صورت جداگانه بررسی و چک شوند. که این امر نیازمند حضور و تشخیص متخصص است.تکنسین فقط یک واسطه میان شما و متخصص نیست . تیم فنی تکنسین به تمامی مراحل انجام سفارش شما نظارت دارد و در صورت بروز هر مشکلی کنار شماست


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


نصب ماشین‌لباسشویی

البته که نصب ماشین لباسشویی از جمله تعهداتی است که در ضمن خدمات پس از فروش هر محصول ذکر می‌شود. با پیشرفت در تولید و طراحی ماشین‌های لباسشویی، اغلب نصاب و سرویسکارانی که در زمینه ماشین لباسشویی فعالیت می‌کنند، به تکنولوژی و میزان هوشمندی ماشین‌های لباسشویی جدیدتر آگاه نیستند. تجربیات آن‌ها به زمانی برمی‌گردد که ماشین‌ها یکی دو حالت شست‌وشو و بیشتر از چند کلید برای روشن و خاموش شدن نداشتند. برقراری اتصالات برق و جریان آب و تخلیه آب از جمله نکاتی است که اگر هنگام نصب رعایت نشود، و استانداردهای آن برقرار نشود، ماشین لباسشویی حتی نمی‌تواند روشن شود .

نصب ماشین لباسشویی

هم‌چنین تراز کردن ماشین به هنگام نصب و توجه به محل قرارگیری آن یکی از نکاتی است که هنگام نصب بایستی به آن توجه بسیار شود. چرا که وجود ارتعاشات و سر و صداهای ماشین در مدت زمان‌های کوتاه هم آزاردهنده است و هم باعث صدمه زدن به ماشین لباسشویی در درازمدت می‌شود. که البته تیم تکنسین یکی از نمایندگی‌های مجاز تعمیرات، نصب و سرویس ماشین‌های لباسشویی است.

با توجه به نوع برندی که شما از آن خرید کرده‌اید، متخصص مربوط به آن ماشین را به کمک شما می‌فرستد. که کار نصب را به درستی و در صحت کامل انجام می‌دهند و ماشین لباسشویی را آماده به کار به کاربران تحویل می‌دهند. که در صورت احتمال بروز مشکلاتی در هنگام نصب، تیم تکنسین با وجود گارانتی پس از نصب، مشکل را برطرف خواهد کرد. و به تعهدات خود عمل خواهد کرد.مشکلات رایج لباسشویی

به طور معمول مشکلاتی که باعث خرابی ماشین لباسشویی می‌شوند، در مواردهای متفاوتی که مشاهده است، یکسان و مشابه است. که می‌توان به معمول‌ترین مشکلاتی که سرویسکاران و تکنسین‌ها با آن‌ها مواجه هستند، به مشکلات زیر اشاره کرد:


 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب حاصل از شست‌وشو
 • نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی
 • آب گیری نکردن ماشین
 • لرزش و ارتعاشات پرسر و صدا
 • باز نشدن درب ماشین
 • نشتی آب از ماشین لباسشویی
 • عدم فعال شدن کلید استارت با وجود متصل بودن به برق
 • کار نکردن دکمه تایمر ماشین
 • خراب شدن واشر آب و نرسیدن آب به ماشین لباسشویی
 • بوی سوختگی از محفظه‌ی داخلی ماشین
 • تمیز نشدن لباس‌ها، با وجود به اتمام رسیدن سیکل شست‌وشو


سرویس ماشین لباسشویی

تعمیر کردن ماشین لباسشویی کاری است که همیشه در صورت بروز پیدا کردن مشکل، بایستی انجام شود. و البته که همه‌ی مصرف کنندگان، تعمیرات پس از خراب شدن را بدیهی می‌دانند. اما نکته‌ای که وجود دارد، آن هم با در نظر گرفتن هزینه‌های بسیار بالای تعمیرات ماشین لباسشویی، این است که سرویس‌های دوره‌ای به مراتب مهم‌تر و حیاتی‌تر از تعمیرات هستند. چرا که شما با هر سرویسی که برای قطعات ماشین انجام می‌دهید، هم از به وجود آمدن خرابی‌های احتمالی جلوگیری می‌کنید. و هم سلامت و طول عمر مفید قطعات را برای دراز مدت تامین می‌کنید.

سرویس لباسشویی در تهران

هم چنین خیلی از ایرادات و اشکلات جزیی‌ای که هنوز دامنه‌شان به قطعات دیگر نرسیده است، با سرویس‌های دوره‌ای برطرف می‌شوند و نگرانی‌های شما را کاملا رفع می‌کنند. خوب است که بدانید انجام ندادن سرویس‌های دوره‌ای گاهی خود به خود مانع بروز پیدا کردن بعضی از مشکلات می‌شوند.

نکاتی که در خصوص تعمیرات ماشین لباسشویی همواره توصیه می‌کنیم این است که سرویس‌های دوره‌ای، مرحله‌ای مهم‌تر از تعمیر هستند. و باید ابتدا در نگهداری ماشین، نکات لازمه را رعایت کنید و نگهداری را قبل از تعمیر جدی بگیرید. و در صورت نشان دادن کدخطاها و ارورها، بلافاصله آن‌ها را به متخصصان گزارش دهید و در صدد تعمیر کردن باشید. توصیه می‌کنیم، تاریخی ثابت را به صورت سالیانه برای سرویس ماشین لباسشویی خود در نظر داشته باشید. که البته از این تاریخ می‌توانید جهت سرویس کردن دیگر وسایل و به عبارتی انجام سرویس‌های هم‌زمان استفاده کنید.


هزینه تعمیر لباسشویی

با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان ، مجموعه تکنسین تمام سعی خود را کرده تا در ارائه نرخ خدمات تعمیر لباسشویی ، قیمت‌های ارائه شده مقرون به صرفه و نسبتا ارزان باشد چه بسا که در برخی از خدمات قیمت‌ها از نرخ اتحادیه نیز کمتر می‌باشدخدماتی که تیم تکنسین به کاربران ارائه می‌دهد:


 • تعویض شیر الکتریکی ماشین لباسشویی
 • تعویض تایمر و تعمیر آن
 • تعویض لاستیک دور درب ماشین
 • تعویض کردن میکروسوییچ در قسمت درب
 • سرویس و تعویض فیلتر
 • تعویض کمک‌های ماشین
 • تعویض و تعمیر دیگ ماشین لباسشویی
 • تعمیر و تعویض موتور ماشین

که البته تعویض قطعات زمانی انجام خواهد شد که قطعات به دلیل فرسودگی و یا کهنگی، دیگر قابل مصرف نباشند. و کارایی نداشته باشند. که در صورت تعویض نشدن آن‌ها، ماشین لباسشویی نمی‌تواند به عملکرد خود ادامه دهد. که برای کاربران با معضلات و صرف هزینه‌هایی سنگین به همراه است.

تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256