021-77641592

۷ روز هفته

۲۴ ساعـــت

تعمیرگاه لباسشویی دوو

تعمیرات تخصصی لباسشویی دوو

تکنسین یک مرکز تعمیرات مجاز ماشین لباسشویی بصورت حرفه ای و آنلاین است که بالاترین سطح خدمات لباسشویی مانند نصب ، تعمیرات و سرویس ماشین لباسشویی دوو را با قیمت مقرون به صرفه انجام میدهد .تعمیر لباسشویی دوو

در صورتی که ماشین لباسشویی دوو شما مشکلاتی مثل بسته نشدن درب. صدای مزاحم . نچرخیدن دیگ یا ارور و مشکلات دیگری پیدا کرده است کافیست با یک تماس  عیب یابی و تعمیر اصولی ماشین لباسشویی را به تکنسین تعمیرات تخصصی دوو (daewoo)  بسپارید تادر سریع ترین زمان به محل شما اعزام شود.

با اینکه ماشین لباسشویی های مدرن  چند دهه کار می کنند ، اما بعضی قسمت های آن ها به تعمیر و نگهداری منظم نیاز دارد یعنی ممکن است تسمه ها و شیلنگ ها تا زمانی که خراب شوند نادیده گرفته شوند و یا فیلترهای آب سخت  بقدری کار کنند تا املاح آب باعث مسدودی آن ها بشود.

تعمیرات لباسشویی دوو

حتما سالی یک بار از یک تعمیرکار لباسشویی بخواهید این کار را برایتان انجام دهد. همینطور دقت کنید که اگر ماشین لباسشویی در جایی مثل گاراژ یا هر جای دیگری که دمای پایینی دارد نصب شده، در فصل سرما شیلنگ ها را از شیر آب جدا کنید و آب موجود در آن ها را خالی کنید تا یخ نزند.نصب لباسشویی دوو

جالب است بدانید بیشتر مشکلاتی که در آینده امکان دارد باعث خرابی و یا حتی آسیب  جدی به ماشین لباسشویی شما شود، ریشه در نصب غیر اصولی و غیر تخصصی آن دارد.

پس بهتر است برای نصب ماشین لباسشویی با تکنسین مشورت کنید

نصب لباسشویی دوو

نصب وتعمیرات ماشین لباسشویی به خصوص برند هایی مانند دوو (daewoo)، به علت تکنولوژی به کار رفته در ساخت این دستگاه ها از حساسیت ویژه ای برخوردار هستند. و انجام نصب وتعمیرات توسط افراد ناوارد می تواند هزینه ها و خسارات زیادی را برای شما به بار آورد. ، تکنسین با سالها تجربه و گذراندن دوره های تخصصی، انواع خدمات تعمیراتی را با بالاترین کیفیت و در اسرع وقت ارائه نموده و جهت کاهش هزینه های تعمیرات اولویت کار خود را بر مبنای تعمیر قطعات و نه تعویض آنها قرار می دهند.گارانتی تعمیرات لباسشویی دوو

تمامی خدمات و تعمیرات ماشین‌لباسشویی دوو (daewoo) ارائه شده توسط تکنسین جهت رضایت بیشتر  شامل گارانتی 100 روزه میشوند.بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و  تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده تعمیرکاران ندارند،  تکنسین به عنوان یک متخصص تعمیرات لوازم خانگی نام برده میشود  و مسئولیت کلیه خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.


برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین‌لباسشویی دوو (daewoo) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنیدسرویس لباسشویی دوو

استفاده درست و سرویس بموقع ماشین لباسشویی به افزایش طول عمر  مفید آن کمک می کند . تکنسین پس از بررس هرگونه ایراد جزئی موجود در ماشین لباسشویی را قبل از اینکه تبدیل به مشکلی بزرگ و هزینه بر شود برطرف می کند.

سرویس ماشین لباسشویی دوو توسط تکنسین با بهترین کیفیت و ارجحیت تعمیر قطعات به تعویض جهت کاهش هزینه های اضافی انجام می شود.

سرویس لباسشویی دوو

سایر برندهای لباسشوییمشکلات رایج و راه های رفع ایرادات ماشین‌لباسشویی دوو (daewoo)


 نشتی آب از کف ماشین لباسشویی دوو

نشتی آب از کف علل زیادی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شیلنگ لباسشویی: رایج ترین دلیل نشتی آب از کف لباسشویی دوو معیوب بودن شیلنگ‌های تخلیه و ورودی آب به داخل لباسشویی می‌باشد.
  • پمپ تخلیه لباسشویی: یکی دیگر از علل نشتی آب خرابی پمپ تخلیه و شیلنگ‌های متصل به آن است.
  • دریچه ورودی آب: از دیگر دلایل نشتی آب خراب شدن دریچه‌ی ورود آب در پشت لباسشویی دوو است که باید تمامی اتصالات چک شود.

سوختگی پمپ تخلیه لباسشویی دوو

یکی از قسمت های مهم لباسشویی دوو پمپ تخلیه آن است که کار تخلیه آب از داخل دیگ شستشو به بیرون را به انجام می دهد. خراب شدن پمپ علل مختلفی دارد و با راه هایی می‌توان به تعمیر ماشین لباسشویی دوو پرداخت ولی اگر پمپ سوخته باشد باید با کمک یک تعمیرکار مجاز اقدام به تعویض پمپ تخلیه کنید.


خراب شدن تایمر ماشین‌لباسشویی لباسشوی دوو

تایمر وظیفه‌ی کنترل برنامه‌ی شستشو در لباسشویی را انجام می دهد. تایمر با کمک سنسورها دستورات لازم برای شستشو را صادر می‌کند اگر به هر علتی تایمر خراب شود مراحل شستشو در لباسشویی دوو به درستی انجام نشده و شستشو مختل خواهد شد .


خرابی برد ماشین لباسشویی دوو

کار اصلی برد ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان‌هایی است که از سمت دکمه استارت برای شروع کار ارسال میشود همچنین وظایف شامل دستوراتی است که تایمر در زمان شستشو ارائه خواهد داد، حال اگر به هر دلیلی برد ماشین لباسشویی دوو ایراد پیدا کند به هیچ وجه نمی‌توان با ماشین لباسشویی کار کرد .


خرابی المنت ماشین‌لباسشویی لباسشویی دوو

المنت هیتر ماشین لباسشویی نقش اصلی را در شستشو دارد. این المنت  گرم شدن کافی آب در هنگام شستشو را تنظیم می کند و اگر به هر علتی این المنت کارایی خود را نداشته باشد شستشوی لباس‌ها با مشکل مواجه می‌شود، در موارد خرابی المنت باید تعویض گردد و تعمیر ماشین لباسشویی  انجام شود.


خرابی ترمیستور ماشین‌لباسشویی لباسشویی دوو

ترمیستور در واقع سنسور دمای آب لباسشویی‌های جدید و پیشرفته است. زمانی که المنت آب را تا حد کافی گرم می‌کند باید المنت از مدار خارج شود. در این حالت برد الکترونیکی توسط ترمیستور از این امر آگاه می‌شود و توسط یک رله المنت را از مدار خارج می‌کند. در صورت خرابی ترمیستور آب داخل لباسشویی بیش از حد گرم شده و لباسشویی دیگر کارایی قبلی خود را نخواهد داشت و امکان دارد به الیاف پارچه آسیب برساند، در نتیجه قطعا به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز خواهد بود.

خرابی کاسه نمد ماشین‌لباسشویی لباسشویی دوو

کاسه نمد معمولاً جهت آب بندی استفاده میشود و جلوی نشت آب به بیرون را میگیرد. در صورتی که به هر علتی این قطعه خراب شود یا به خوبی نصب نشود سبب نشت آب به بیرون شده و  باعث آسیب رسیدن به قطعه‌های دیگر می‌شود .


خرابی شفت ماشین لباسشویی دوو

در صورت خرابی شفت ماشین لباسشویی دوو صدای ناخوشایند از آن به گوش می‌رسد زیرا با خرابی شفت، بلبرینگ‌ها به خوبی کار نخواهند کرد و در نتیجه با لرزش‌های اضافی باعث ایجاد صدای ناهنجار می‌شود.


پاره شدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی دوو

کار این لاستیک ایجاد فاصله بین دیگ شستشو و بدنه‌ی ماشین لباسشویی است، با استفاده از آن در هنگام کارکرد ماشین لباسشویی باعث می شود تا صداهای ناهنجاری که از چرخش با سرعت بالای دیگ ایجاد می‌شود خنثی شود و در هنگام خرابی آن به هر دلیلی صداهای ناهنجاری به گوش خواهد رسید .


پاره شدن شیلنگ تخلیه ماشین لباسشویی دوو

در صورت پارگی یا آسیب دیدگی شیلنگ تخلیه، آبی که قرار بود از لباسشویی خارج شود دیگر خارج نمی‌شود و دچار نشتی آب خواهد شد. در این زمان باید سریعاً اقدام به تعویض شیلنگ تخلیه و تعمیر ماشین لباسشویی دوو کرد و باید در نظر داشت که هرگز نباید محل خروجی شیلنگ را آب بندی کرد.


پاره شدن شیلنگ ورودی آب در ماشین لباسشویی دوو

شیلنگ ورودی آب همان طور که از اسمش پیداست عمل ورود آب از شیر را به داخل ماشین لباسشویی دوو را انجام میدهد، حال به هر دلیلی که این شیلنگ آسیب ببیند دیگر آب مورد نیاز ماشین لباسشویی تأمین نمی‌شود و امکان دارد به ماشین لباسشویی آسیب برساند در نتیجه باید در صورت نشتی این شلنگ، اقدام به تعویض آن گردد.برای استفاده از خدمات نصب ، تعمیر و سرویس ماشین‌لباسشویی دوو (daewoo) مجموعه تکنسین از لینک زیر استفاده کنید


تکنسین تو جیبته !

تکنسین خدمات فنی را در بستر وب ارايه می‌دهد ولی این فقط محدود به واسطه بودن بین متخصص و مشتری نیست . ما کیفیت کار متخصصانمان را ضمانت می‌کنیم . و در تمام مراحل کار نیروهای واحد پشتیبانی همراه شما خواهند بود . تمام فعالیت های تکنسین در مسیر افزایش رضایت مشتریان و ارتقای سطح مشتری مداری می‌باشد . بی شک هر سرویس موفق در مجموعه ، ما را به رسیدن به اهدافمان نزدیک تر می‌کند .

made with

by

256